in ,

Binance Türk kripto para firmasıyla ortaklık kuruyor

Binance
Binance, daha iyi ticaret için ‘Piyasa Yapıcı’ programını başlattı

Dünyanın önde gelen kripto para borsalarından biri olan Binance, Türk girişimcilerinin oluşturduğu Londra merkezli ödeme işleme şirketi Koinal ile bir ortaklık yaptıklarını açıkladı.

Binance ile Türk şirketi Koinal ortaklık kurdu

En son gelişmeye göre, bugünden itibaren, desteklenen ülkelerdeki Binance kullanıcıları Binance Fiat Gateway üzerinden en düşük ücretle Bitcoin ve diğer kripto para varlıklarını banka veya kredi kartı ile satın alabilirler. Bu kullanıcılar Binance.com üzerinden işlem yapmaya birkaç dakika içinde başlayabilir. Binance CEO’su CZ, gelişmeyi memnuniyetle karşıladı:

Fiat ve kripto para arasında kolayca dönüştürme özgürlüğü, kriptoyu daha çok yaygınlaştırmanın anahtarıdır. Blockchain endüstrisi olgunlaştıkça, iki dünyayı her zamankinden daha fazla köprü altına almak için daha fazla talep var. Binance olarak, kullanıcılara kripto alanına girmenin ve gelişmenin en kolay yolunu sunmak istiyoruz. Altyapı düzeyinde, erişilebilirliği ve kriptoyu benimseme çabalarımızda fiattan kriptoya ağ geçitleri oluşturmaya devam edeceğiz.

Koinal Bitcoin ve kripto para sektöründe iddialı

Koinal, kripto alımını tescilli takas teknolojisi yoluyla basitleştirdiğini iddia ediyor ve Binance kullanıcılarının Visa ve Mastercard gibi banka kartları veya kredi kartları ile herhangi bir yerel para biriminde Bitcoin, Ethereum, Litecoin ve XRP satın almalarını sağlayacak. Resmi blog gönderisine göre, platformundaki kullanıcılar kriptoyu verimli ve düşük ücretle satın alabilecekler. Satın alınan her bir kripto paranın bir kullanıcının cüzdanına ulaşması ve işlem başına %2,5 düşük ücretle ortalama 5-20 dakika sürüyor. En son entegrasyona değinen Koinal Satış Müdürü Caroline Holst, şu yorumu yaptı:

Binance ile ortaklık yapmaktan ve dijital varlık ekonomisine ek kredi kartı ödeme kanallarını açmaktan ve milyonlarca Binance kullanıcısı için kripto para alanına daha kolay erişim sağlamaktan heyecan duyuyoruz. Dijital varlık satın alımını küresel Binance topluluğuna daha kolay ve uygun bir şekilde getirmeyi dört gözle bekliyoruz.

Ambcrypto

En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler, tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yapıyor olduğunuz yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım, nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0
bitmex

BitMEX’teki toplu tasfiye işlemleri piyasa düşüşünde etkili oldu mu?

İstanbul Bilgi Üniversitesi Öğretim Üyesi Pamir: “Faizsiz Bitcoin çay pulundan farksız!”

İstanbul Bilgi Üniversitesi Öğretim Üyesi Pamir: “Faizsiz Bitcoin çay pulundan farksız!”