in ,

Binance Launchpad’deki token satışına konu olacak bir sonraki projeyi açıkladı!

Binance Launchpad’de satışı yapılacak bir sonraki kripto para projesi açıklandı
Binance Launchpad’de satışı yapılacak bir sonraki kripto para projesi açıklandı

Önde gelen kripto para birimi borsalarından biri olan Binance, Binance Launchpad’deki token satışına konu olacak bir sonraki projenin WINk (WIN) olduğunu açıkladı.

Binance Launchpad’deki token satışına konu olacak bir sonraki proje: WINk!

Temel olarak, WINk, kullanıcıların birden fazla blok zincir ekosisteminde oynaması, sosyalleşmesi ve bahis oynaması için bir oyun platformudur. Dahası, kaliteli oyun deneyimleri sağlayan, geliştiricilerin benimsenmeye yardımcı olan dApp’lar oluşturmalarını sağlayan ve kullanıcıları aktif paydaş olarak katılmaya teşvik eden bir ekosistem kurdu. WINK’in asıl amacı, yüksek kaliteli dApp’ların tutarlı bir şekilde tanıtımı yoluyla lider Blockchain oyun platformu olarak pazardaki konumunu oluşturmak. 

Bununla birlikte, WINk ekibinin oyun/ekosistem tasarımı konusundaki deneyiminden yararlanarak ve diğer geliştirme ekiplerinin ve kullanıcıların platformun büyümesini ve yönünü benzersiz bir yönetişim mekanizmasıyla yönlendirmelerini sağlayarak bu başaracak. Kripto para TRONbet’ten WINk’e (Wink.org) resmen yeniden markalaştı. Şimdi de Binance platformu, WINk token satışının, 24.07.2019 tarihinde başlayarak, BNB kullanıcı bakiyelerinin kaydedilmesiyle bir çekiliş usulüyle yapılacağını açıkladı. WINk (WIN) artık Binance Launchpad’deki token satışıyla yatırımcılar ile buluşacak.

En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebooksayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.

Yazı içeriğindeki bilgiler, tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yapıyor olduğunuz yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım, nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0
2020’nin ilk çeyreğinde piyasa değeri en çok artan kripto paralar

Merakla beklenen altcoin sezonu geliyor mu? İşte ünlü analist tahminleri

ABD’nin iddiaları çürütülüyor: Bitcoin para aklamada 800 kat geride

ABD’nin iddiaları çürütülüyor: Bitcoin kara para aklamada doların çok gerisinde