in ,

Binance koronavirüs sebebiyle bağış kampanyası başlattı

Koronavirüs ilacı haberleri ışığında Bitcoin ve küresel piyasalar yeşillendi
Koronavirüs ilacı haberleri ışığında Bitcoin ve küresel piyasalar yeşillendi

Binance, koronavirüsten en çok etkilenen ülkelerin devam eden küresel salgının üstesinden gelmelerine yardımcı olmak için 5 milyon dolar değerinde kripto para toplamayı hedefliyor.

Dünya Sağlık Örgütü’ne (WHO) göre, bugün itibarıyla dünya çapında onaylanmış COVID-19 vakalarının sayısı 400.000’e yaklaştı. Virüs 195 ülkeye ve bölgeye yayıldı. Salgın sonucu 16.000’den fazla insan öldü.

En kötü etkilenen ülkeler arasında 80.000’den fazla teyit edilmiş vaka ile Çin, yaklaşık 64.000 vaka ile İtalya, 42.000 vaka ile ABD ve 33.000 vaka ile İspanya yer alıyor.

Binance Charity, koronavirüs yardım kampanyasıyla 5 milyon dolar toplayacak

Koronavirüsün hızlı yayılması, işlem hacmi ile dünyanın en büyük kripto para borsası Binance’in Blockchain destekli bağış platformu olan Binance Charity’yi virüsten en fazla etkilenen ülkelere yardımcı olmak için yeni bir bağış toplama projesi oluşturmaya teşvik etti.

Binance Charity Kıdemli Başkan Yardımcısı Jarred Winn, şunları söyledi:

Kripto para topluluğu büyüyen bir güç ve bunu hayırseverlik yoluyla daha da güçlendirme fırsatımız var. COVID-19’a karşı birleşirken toplumu bu girişime katılmaya ve birlikte etki yaratmaya teşvik ediyoruz.

Dev borsa, 1 milyon dolarlık BUSD bağışlayarak “COVID’e Karşı Kripto” girişimine liderlik edecek. Ayrıca yapılan açıklamada #CryptoAgainstCOVID sosyal medya kampanyası ile 2 milyon dolara kadar bağışta bulunulacak.

Yardım etmek isteyenler, Crypto Against COVID web sitesine buradan ulaşabilir ve Bitcoin, Binance Coin, BUSD veya XRP’yi kullanarak bağış yapabilir.

cryptoslate

ABD’nin rekor teşvik paketi sonrası Binance CEO’sundan Bitcoin tahmini


Binance komisyon indirimlerini %20’ye çıkarttık!
Buraya tıklayarak Binance borsasında yüzde 20 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açabilirsiniz!


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0
ABD’den peş peşe gelen açıklamalar Bitcoin için yükseliş dönemini başlatabilir mi?

ABD’den peş peşe gelen açıklamalar Bitcoin için yükseliş dönemini başlatabilir mi?

ABD'nin 2 trilyon dolarlık teşvik paketi piyasaları nasıl etkiledi?

ABD’nin 2 trilyon dolarlık teşvik paketi piyasaları nasıl etkiledi?