in

Binance Futures, trading turnuvası başlatıyor: Toplam ödül 1 milyon dolar!

Bitcoin vadelilerinde zirvenin yeni sahibi Binance
Bitcoin vadelilerinde zirvenin yeni sahibi Binance

Büyük volatilite dönemlerinde, ticaret hacimleri tipik olarak artar. Son birkaç haftada da bu durum görüldü. Dünyanın önde gelen kripto para borsası Binance, 1 milyon dolar değerinde BNB ödül havuzuna sahip bir trading turnuvası başlatıyor.

Binance Futures, kullanıcıların farklı dijital varlıkları önemli ölçüde kaldıraçla ticaret yapabildikleri lider kripto para borsalarından biri haline geldi.

Turnuva nisan ayında gerçekleştirilecek: Ödül havuzu sınırsız

Turnuva 10-25 Nisan tarihleri ​​arasında gerçekleşecek ve katılımcıların sayısına bağlı olarak dinamik ödül havuzu 1 milyon dolar değerinde Binance Coin olacak. Turnuvaya ne kadar çok kişi katılırsa ödül de o kadar büyük olacak.

Yarışma süresi boyunca Binance Futures ile ilgili sürekli sözleşme yapan tüm takımlar toplam USDT Takım Kârlarına göre sıralnacak. Her takımdaki tüm kullanıcıların yarışma döneminin başlamasından önce minimum 10 USDT bakiyeye sahip olmaları gerekiyor.

Binance trading yarışmasında süreç nasıl işleyecek?

Her takımın bir takım liderine sahip olması gerekiyor. Bu kişi, turnuvanın kazanılması halinde, takım ödülünün %30’unu tek başına alacak. En iyi performans gösteren 10 ekip üyesi kalan ödülün %20’sini alırken diğer tüm ekip üyeleri ekibin toplam ödülünün %50’sini alacak. 

Takım liderlerinin 26 Mart ve 10 Nisan arasında turnuvaya kayıt yaptırması gerekiyor. Diğer tüm üyeler turnuvanın sonuna kadar imza atabilecek.

Dinamik havuzdaki ödüllere ek olarak, Binance ayrıca günlük ROI yarışmasında 5.000 dolar değerinde BNB sağlayacak. Bu yarışmaya katılan tüm kullanıcılar, Binance Futures üzerinden işlem yaptıkları günlük USDT ROI’ye göre sıralanacaktır.

Her biri 24 saat sürecek 15 seansın ilki, 10 Nisan TSİ 03.00’te başlayacak. Birinci 2 bin dolar, ikinci 1000 dolar, üçüncü 500 dolar, 4-10. sıralar ise 1.500 dolar değerindeki BNB’yi paylaşacak.

cryptopotato


Binance komisyon indirimlerini %20’ye çıkarttık!
Buraya tıklayarak Binance borsasında yüzde 20 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açabilirsiniz!


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0
Bitcoin ve S&P 500 arasındaki korelasyon tüm zamanlar rekorunu kırdı

Bitcoin küresel piyasalarla pozitif korelasyonunu sürdürüyor

En az 1 BTC barındıran kaç Bitcoin cüzdanı olduğu açıklandı

En az 1 BTC barındıran kaç Bitcoin cüzdanı olduğu açıklandı