in ,

Binance, Ethernity Chain’i (ERN) bugün itibarıyla listelemeye başlıyor

Dikkat çeken kripto para birimi Binance'te listeleniyor: Önemli tarih açıklandı!
Dikkat çeken kripto para birimi Binance'te listeleniyor: Önemli tarih açıklandı!

Kripto Para Haber – Kripto borsası Binance, yakında Ethernity Chain’i (ERN) Innovation Zone’da listeleyeceğini duyurdu. Binance-ERN listelemesi kesin olarak 22 Haziran 2021’de TSİ 09.00’da gerçekleşti.

ERN listelemesi için BNB ücreti talep edilmiyor

Binance, Ethernity Chain’i (ERN) listelemek için sıfır BNB ücreti talep ediyor.


Böyle bir durumda Binance, kripto çeşitleri için ticaret açma sözü verdi. Spesifik olmak gerekirse, trader’lar listelemeden sonra ERN/BNB, ERN/BUSD ve ERN/USDT ticareti yapabilecek.

Ayrıca ERN ticareti yapmak için Binance, yatırımcıların ticaret için önceden ERN varlıklarını yatırmaya başlayabileceklerini vurguladı. Ayrıca para çekme açısından Binance, kullanıcıların çekim yaptıkları ERN’lerine de kolaylıkla erişebileceklerini vurguladı.

Binance, çekim yapmak için kullanıcıların ERN tokenlerini 23 Haziran 2021 TSİ 09.00’da kullanabileceğini belirtti.

Açıklama şöyle:

Not: Para çekme süresi, kullanıcıların referansı için tahmini bir süredir. Kullanıcılar para çekme sayfasında para çekme işlemlerinin gerçek durumunu görebilirler.

Ethernity Chain nedir?

Kısaca Ethernity Chain (ERN) kripto odaklı bir platform olarak faaliyet gösteriyor. ERN, Ethernity Chain topluluğu içindeki işlemlerin tüm giriş ve çıkışlarını kolaylaştıran yerel para birimi olarak çalışıyor.

Tek başına bu da değil. Ethernity Chain ağı, sınırlı sayıda kimliği doğrulanmış NFT ve ticaret kartları sağlıyor. Bu listelemenin Binance ve ERN için ne anlama geleceğini ilerleyen günlerde göreceğiz.

coinquora


Binance komisyon indirimlerini %20’ye çıkarttık!
Binance borsasında yüzde 20 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açmak için tıklayın!


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İspanya'nın en büyük ikinci bankası kripto para ticaret uygulaması başlattı

İspanya’nın en büyük ikinci bankası kripto para ticaret uygulaması başlattı

Kurumlar yeniden hareketlendi: Bitcoin'e güven tazeleniyor mu?

Bitcoin fiyatı daha da düşebilir mi?