in ,

Binance, daha iyi ticaret için ‘Piyasa Yapıcı’ programını başlattı

Binance
Binance, daha iyi ticaret için ‘Piyasa Yapıcı’ programını başlattı

Binance, yüksek hacimli faaliyeti artırmak için Futures Market Maker programını duyurdu ve tüm yatırımcılar ve traderlar için daha iyi ticaret fırsatları sunuyor.

Binance’a göre, eğer bir kullanıcı daha iyi bir piyasa yapıcı stratejileri seviyesine sahipse ve 30 günlük işlem hacmini Binance platformunda 1.000 BTC’ye kadar aşmışsa, kullanıcı, bu programa katılmaya davet edilir. Bir kullanıcı, diğer borsalarda benzer birimlere sahipse de programa katılabilir.

Bu program 30 Aralık 2019 tarihine kadar aktif olacak ve Binance Futures BTC/USDT sürekli sözleşmesiyle sınırlı olacak. Piyasa yapıcılar, hacmine ve karşılaması gereken gereksinimlere dayalı bir skor elde edecekler. Her iki haftada bir piyasa yapıcılar sıralanacak ve en yüksek sıralamayla piyasa yapıcıları arasında 100.000 USDT’lık bir bonus paylaşılacak.

Bileşik puan, emrin süresi, emrin büyüklüğü, piyasaya çıkma süresi, piyasa yapıcının hacimleri ve teklif farkı gibi bazı faktörlerle hesaplanacaktır. Şirket e-posta kimliğine profil vererek ve piyasa yapıcı hacimlerin kanıtlarını e-postayla göndererek veya doğrudan Ana Hesap Yöneticisine başvurarak bu programa uygulaması kolaylaştırılmıştır.

Bir kullanıcı bu program için başvuru yaparsa, piyasa yapıcılar için ücretler uygulanmaması, yüksek API limitleri, 400.000 USDT’lık bir bonus havuzuna katılma ve düşük gecikmeli bağlantı ve diğer destek hizmetleri gibi birçok avantaja sahip olacak.

cryptonewsz


Buraya tıklayarak Binance borsasında yüzde 15 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açabilirsiniz!


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler, tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yapıyor olduğunuz yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım, nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0
Bitcoin (BTC) için yükselişe işaret eden 5 teknik sebep

Bitcoin haftalık grafiği 3.5 yıl sonra ilk kez “golden cross” görebilir

Makro faktörlerden kırmızı alarm: Kripto sektörü dibi henüz görmemiş olabilir

Bitcoin’de yine hareketli bir Cuma yaşanıyor! BTC sağlam satışlar görüyor