in , ,

Binance Coin ve Dogecoin fiyat analizi: BNB ve DOGE yükselecek mi?

Binance Coin ve Dogecoin fiyat analizi: BNB ve DOGE yükselecek mi?
Binance Coin ve Dogecoin fiyat analizi: BNB ve DOGE yükselecek mi?

Kripto Para Haber – Şu an Bitcoin sadece son bir saatte %3,9 düşerek 33.700 dolara dek gerilemiş durumda. Bu gerileme geçtiğimiz gün kayda değer kayıplar kaydeden ve kırmızı ile işlem gören Dogecoin grafiklerine de yansıdı. Peki BNB ve DOGE yükselecek mi?

Binance Coin (BNB) fiyat analizi


Bu yazının yazıldığı sırada 333 dolardan işlem gören Binance Coin, 1 günlük %2,5 ve 7 günlük %3,1 düşüşle dikkat çekiyor. 7 Haziran’daki %17’lik düşüşten bu yana, BNB yakın kanalında işlem gördü ve 18 Haziran’da 326 dolardaki desteği test etti. Güçlü desteğine yakın işlem gören BNB için kilit direnç 380 dolarda bulunuyor. Altcoin, %3,48 pazar hakimiyeti ile 4. sırada yer alıyor.

Varlık için Bollinger Bantları paralel. Bu durum istikrarlı oynaklığı ve fiyat aralığını vurguluyor. Ayrıca MACD hatları yakın hareket ederken bir yükseliş geçişinde kapanış yaptı.

Göreceli Güç Endeksi aşırı satım bölgesinin hemen üzerine geri döndükten sonra, 38,5 seviyesine geldi. RSI orta çizginin altında kaldığı ve aşağı yönde hareket ettiği için satış baskısı hakim olmaya devam ediyor.

Dogecoin (DOGE) fiyat analizi

DOGE’nin Haziran ayındaki istikrarlı fiyat düşüşü, 2 Haziran’ın en yüksek noktası olan 0,44 dolardan %37 düştüğü için belirginliğini koruyor. 0,27 dolardan işlem gören kripto para, son iki gün içinde %10 düştü ve bu yazı yazılırken aynı noktadaki direncini test ediyor. Mayıs ayındaki ATH’sinden %61,53 düşen DOGE’nin aylık yatırım getirisi de %13,24 gerilemiş vaziyette.

DOGE yükselecek mi?

Kısa bir geri dönüşün ardından şaka tabanlı kripto para, dün gece tekrar aşırı satım bölgesine girdi. Fiyatlardaki düşüş, ileride bir sıfırlamaya yol açabilecek olsa da satış baskısının artmasına neden oldu. Awesome Osilatör, bir günlük hafif bir toparlanmanın ardından düşüş momentumunun tekrar kontrolü ele aldığını gösteriyor.

Parabolik SAR’ın noktalı çizgisi, 12 Haziran’dan bu yana mum çubuklarının üzerinde geziniyor ve kripto paranın fiyat hareketinin geçen hafta takip ettiği düşüş eğilimini vurguluyor.

Düşüş trendi devam ederse, varlık Nisan ayı sonundaki 0,22 dolarlık fiyatına dek gerileyebilir.

ambcrypto


Binance komisyon indirimlerini %20’ye çıkarttık!
Binance borsasında yüzde 20 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açmak için tıklayın!


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


balıkesir escort bayan

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Solana (SOL) ve THETA fiyat analizi: İzlenecek seviyeler ve beklenen yön

Polkadot ve Solana fiyat analizi: DOT ve SOL için beklenen hamleler

Litecoin ve Chainlink fiyat analizi: LTC ve LINK düşüşten toparlanabilecek mi?

Litecoin ve Chainlink fiyat analizi: LTC ve LINK düşüşten toparlanabilecek mi?