in , ,

Binance Coin, Cosmos, VeChain Fiyat Analizi: 21 Temmuz 2021

Binance Coin, Cosmos, VeChain Fiyat Analizi: 21 Temmuz 2021
Binance Coin, Cosmos, VeChain Fiyat Analizi: 21 Temmuz 2021

Kripto Para Haber – Kripto para piyasasında bugün, altcoin grafiklerinde keskin çıkışlar ile büyük günlük kazançlar elde edildiği gözlemlendi. Bu da yatırımcılar için bir nebze iyimser bir tablo oluşturdu. Binance Coin, piyasada sermaye girişlerini karşılamanın yanı sıra 290 dolarlık direnç seviyesini test etmeye hazır görünüyordu. Cosmos (ATOM), satın alma baskısında yaşanan bir artışla yükseliş sinyali verdi. Son olarak VET, fiyatında bir artış eğilimi gösterdi ancak aynı zamanda piyasada yüksek oynaklık olasılığını da beraberinde getirdi.

Binance Coin (BNB)

Binance Coin bir gecede yukarı doğru yöneldi ve değerinde %6.6 oranında bir artış kaydetti. Bu yazı yazılırken BNB 290.31 dolardan işlem görüyor. Sürekli bir değer artışı ile yükseliş momentumunu yakında devralabilir gibi gözüküyor. BNB için kilit destek ve direnç seviyeleri sırasıyla 260 dolar ve 290 dolar.


BNB, son 24 saat içinde güçlü oynaklıkla 290 dolar ile 269 dolar arasında işlem gördü. Bununla birlikte, BNB 290 dolarlık direnç seviyesini test etmek için hazırlandı. Bollinger Bands’in ayrılması da BNB’nin yükselişte olduğu anlamına geliyor.

Chaikin Money Flow kuzeye doğru yönelirken sermaye girişleri de hızlandı ve ardından tekrar hafifçe bir düşüş yaşadı. Ne yazık ki, BNB’nin toparlanması adına henüz önemli bir teyit alınamadı.

Cosmos (ATOM)

Cosmos (ATOM) da tıpkı diğer altcoinler gibi kripto para piyasasında yaşanan sürekli fiyat düşüşü nedeniyle aşağı doğru bir fiyat eğrisine sahip oldu. Altcoin 10,05 dolar olarak fiyatlandırıldı. Ancak yaşadığı bir miktar toparlanma sayesinde piyasa değerinin grafiklerde %11,04 arttığı gözlemlendi.

Bu yazının yazıldığı sırada Relative Strength Index tarafından belirtildiği gibi, alıcılar piyasadaki satıcılar üzerinde hakimiyet kazanıyor gibi görünüyor. Alıcılar piyasaya geri döndükçe talep artıyor ve bu da fiyatı daha da yukarı itebilir. 21 Temmuz’un erken saatlerinde, MACD’nin yeşil histogramı ile yanıp sönen yükseliş sinyalleri gözlemlenebiliyor.

VeChain (VET)

VET değeri, kripto para pazarındaki son düşüş nedeniyle 0,062 dolar destek seviyesinin altına kadar düştü. Ancak, yalnızca bir gecede hafif bir yükseliş ile %6,5 oranında bir değer artışı sağladı. Bu yazı yazılırken ise VeChain 0,067 dolardan işlem görüyor.

Eğer VET bu yükselişi sürdüremez ise altcoin 0,580 dolarlık destek seviyesine dönebilir.

The Parabolic SAR’ın belirtmesine göre mumların altında noktalı işaretler gözlendiğinden fiyatta bir yükseliş eğilimi olduğunu kaydetti. Squeeze Momentum Indicator bir serbestlik ve bir kısa devre fırsatı sunduğundan, VET yüksek bir oynaklık dönemi kaydedebilir gibi görünüyor.

Relative Strength Index kuzeye doğru bir hareket resmettiğinden dolayı piyasadaki alıcıların baskısı, fiyattaki yükselişle birlikte kaybettiği gücünü yeniden kazandı. Ancak bu yazının yazıldığı sırada alıcıların sayısında bir nebze azalma gözlemleniyor.

ambcrypto


Binance komisyon indirimlerini %20’ye çıkarttık!
Binance borsasında yüzde 20 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açmak için tıklayın!


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

PrimeXBT analisti Kim Chua, AUD/USD'nin 0,74 dolardaki önceki desteği kırdıktan sonra daha derin bir dalışa hazırlandığını tahmin ediyor

PrimeXBT analisti Kim Chua, AUD/USD’nin 0,74 dolardaki önceki desteği kırdıktan sonra daha derin bir dalışa hazırlandığını tahmin ediyor

Vitalik Buterin’den 100x’li yeni Ethereum açıklaması

Ethereum kurucusu Vitalik Buterin ETH’nin geleceği hakkında konuştu