in , , ,

BSC üzerinde gerçekleşen işlem sayısında büyük düşüş ne anlama geliyor?

BSC üzerinde gerçekleşen işlem sayısında büyük düşüş ne anlama geliyor?
BSC üzerinde gerçekleşen işlem sayısında büyük düşüş ne anlama geliyor?

Kripto Para Haber – Binance Smart Chain’de (BSC) gerçekleşen günlük işlem sayısı, Mayıs ayında gerçekleşen 11,383 milyonluk zirve değerinden bu yana %60 düşüş yaşadı. Günlük işlem faaliyetindeki düşüşe işaret eden grafikte görüldüğü üzere 4,687 milyon günlük işlem gerçekleştiriyor.


Binance Smart Chain’deki (BSC) benzersiz adresler 78 milyona ulaştı

Günlük işlem sayısındaki düşüşe rağmen, BSC’deki benzersiz adreslerin sayısı, ağın şu anda 78 milyondan fazla farklı hesaba ev sahipliği yapmasıyla artışını sürdürüyor. Aşağıdaki tablo, BSC’deki benzersiz adreslerin sürekli büyümesini detaylı olarak gösteriyor.

Binance Coin (BNB) balinaları bir ayda %7 arttı

BSC’deki günlük aktif adresler Mayıs ortasından beri düşüş yaşamasına rağmen aynı dönemde Binance Coin balina sayısı artış yaşadı.

Santiment ekibi tarafından oluşturulan grafikte 1.000 veya daha fazla Binance Coin tutar balinaların sayısı Mayıs ayındaki 1.086 adet balinaya kıyasla şu anda 1.161 adet olarak tespit edildi. Balinalarındaki artış, Santiment ekibi tarafından paylaşılan aşağıdaki çizelgede görülüyor.

Balinalardaki artışla birlikte 16. Binance Coin yakımı yaklaşabilir

Unutulmaması gereken nokta, Binance’in BNB üzerinde üç ayda bir kripto para yakma işlemi gerçekleştiriyor olması. Son kripto para yakma Nisan ayı başlarında gerçekleştirildi ve Ocak ve Mart dönemini kapsayan BNB’nin 15. kripto para yakma işlemiydi.

Hesaplama yapıldığında, 16. BNB coin yakma işlemi ise Temmuz ayında gerçekleştirilecek.

Bu nedenle, BNB balinalarındaki artış ve BNB’nin Nisan ortasında tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 638 dolara ulaşması göz önüne alındığında 16. kripto para yakma işlemi yakında gerçekleşebilir.

ethereumworldnews


Binance komisyon indirimlerini %20’ye çıkarttık!
Binance borsasında yüzde 20 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açmak için tıklayın!


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


mardin escort

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Charles Hoskinson: "Tesla'nın Bitcoin Yerine ADA'yı kabul etmeli"

Charles Hoskinson: “Tesla, Bitcoin yerine ADA’yı kabul etmeli”

Güney Kore Başbakan Yardımcısı, kripto para açıklamasıyla gündemde!

Güney Kore borsalardan delist edilen altcoinlerin listesini istedi