in ,

Bikoin Borsası’ndan boğa sezonu açıklaması

Türkiye’nin Global Kripto Borsası hedefi ile kripto para borsalarına hızlı bir giriş yapmayı planlayan ve bu anlamda  hazırlıklarını tamamlayan Bikoin Borsası kriptoparahaber.com’a özel açıklamalarda bulundu.

Bitcoin’in 2018 başında 19.000 dolar değerine ulaşmasından sonra yeni kripto para sahipleri için ciddi bir beklenti oluşmaya başladı. Hatırlarsanız o dönemde BTC’nin 50 bin dolar hatta üzerine çıkacağı varsayımları oldukça revaçta idi. Sonrasında ciddi bir düşüş trendine girdiğinde ise özellikle yeni kullanıcıların bakiyeleri hızla azaldı ve son yaşanan trend de alt coinlerin hızla BTC karşısında yükselmesi ile birlikte Nisan sonuna kadar müthiş bir alım oluştu. Ancak altcoinlere yatırım yapan kullanıcılar hem aldıkları altcoinlerin hem de BTC’nin değer kazanmasını beklerken %80‘lere varan kayıplar yaşadı. Şimdiki durumda ise yukarı doğru küçük aşağı doğru büyük bir düşüşün yaşanması  kafalarda “Ne zaman başlayacak artık şu boğa sezonu?” söylemlerini sık sık duymaya başladık.


Bizim de öngörümüz yıl sonuna doğru beklenen kripto para trendinin hızla ve bir anda yükselişine şahit olacağını gösteriyor. Bu yönde yaptığımız araştırma ve ar-ge neticesinde Bikoin borsamızın lansmanını Ekim ayında, yapmayı planlıyoruz. Çok iyi biliyoruz ki dünyada kripto paraların sahip olduğu hacimler azımsanmayacak noktalara ulaştı ve bu hacim artarak devam edecek. Dünyada ciddi oyuncular ve günlük 1 milyar doların üzerinde işlem yapan borsalar bulunmaktadır. Ne yazık ki Türkiye’deki borsaların yazılım ve satış sonrası hizmet yetersizliği, hız ve coin çeşitsizliği gibi nedenlerle Türk kullanıcılar yurtdışı borsalarını tercih ediyor. Borsamızın vizyonu; kullanıcılara hızlı, güvenli ve istekleri doğrultusunda hizmet sağlamaktır.

Boğa piyasasının hızla yaklaştığı ve sektörü canlı tutmak adına küçük kıpırdanmaların bile bizi heyecanlandırdığı bu dönemde, boğa sezonu ile ilgili keyifli bir sözden alıntı yaparak herkesi Türkiye’nin Global Kripto Para Borsası Bikoin Borsası’nda işlem yapmaya davet ediyoruz.

Boğa piyasasındaki birinci ralliyi kaçıranlar için en sinir bozucu şey, piyasaya girmek için bekledikleri büyük düzeltmenin bir türlü gelmemesidir. Onlar beklerken piyasa yükselir, yükselir…

___________________________

Kripto Para Haber, yazıda geçen bilgilerden ve ilgili ürün ya da hizmetlerle ilgili hasar, kâr-zarar ya da kayıptan sorumlu değildir. Kripto Para Haber, yazıda adı geçen şirket, ürün ya da hizmetle ilgili okuyucuların özen göstererek kendi araştırmalarını yapmalarını önerir.

Sponsorlu makaleleriniz için iletişime geçebilirsiniz / contact us  

___________________________

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bloomberg analistleri Bitcoin için yeni öngörülerini açıkladı!

Bloomberg: “Bitcoin iyileşmeden önce daha da kötüleşecek.”

Robinhood Crypto komisyonsuz kripto para ticareti sunuyor

Robinhood Borsası halka arz olmayı planlıyor ve bir CFO arıyor