in ,

Başarılı analistten devasa Ethereum ve Ripple tahmini

Başarılı analistten devasa Ethereum ve Ripple tahmini
Başarılı analistten devasa Ethereum ve Ripple tahmini

Kripto analisti Nicholas Merten, yeni bir altcoin döngüsünün devam ettiğini düşünüyor ve Ethereum (ETH) ve Ripple (XRP)’a vurgu yapıyor.

Nicholas Merten: “Ethereum ve Ripple’da baskınlık artıyor.”

Merten, güçlü kullanım durumları olan altcoin’lerin ve benimsenmenin Bitcoin’in pazar payını yavaş yavaş yemeye başladığını söylüyor. Merten Ethereum ve XRP’ye altcoin rallisine öncülük eden iki kripto para olarak işaret ediyor:


Altcoin baskınlığında bir büyüme göreceğimizi ve bunu takip etmek için Bitcoin baskınlığında olası bir düşüş göreceğimizi belirtmek için yeterince düşük aldık. Ve diğer paraların yükselmeye devam ettiğini görüyoruz. Ethereum’da XRP kadar ciddi baskınlık kazanıyor. Çok büyük haberler var mı? Hayır. Sadece bu noktada altcoin’ler biraz fazla satılıyor olabilir mi? Büyük olasılıkla öyle… Bence yıl boyunca DeFi ile birlikte Ethereum’dan ve diğer tüm altcoin projelerinden gelecek çok heyecan verici şeyler olacağını düşünüyorum. Sıkışıp bir şeyler yapanlar. Bunlar muhtemelen ayrılıp ölen kitlelerin sayısıdır. Ancak, gerçekten durup bir şeyler üreten projeler olacak.

Merten, tahmininn hatalı olabileceği konusunda uyarıyor ve her şeyin kripto varlıklarının son derece riskli ve açıkça dengesiz dünyasında olabileceğini söylüyor.

Analist: “XRP’yi altcoin döngülerini ve piyasalarda risk almayı belirlemek için kullanabilirsiniz.”

Merten’e göre geçmiş prolog ise, XRP’nin patlayıcı olma potansiyeline sahip olduğunu söylerken, Ethereum büyümekte olan merkezileşmemiş finans (DeFi) hareketini destekleyen ana platform olarak ün kazanıyor:

ETHburada bu direnç aralığından çıkmak niyetinde görünüyor ve bu gerçekleştiğinde, birçok insan bunun gerçekten büyük bir ralli olacağından bahsediyor. 2019 yılının Mayıs ayında burada gördüğümüz pop-up’lardan birini bulabiliriz. Ne olacağını kim bilir? Burada oturup ne olacağını da size söylemek istemiyorum. Ancak bu, altcoin pozisyonlarına eklemek istediğim aralık. Bu piyasa kanlı bir satıştaydı. Ve çoğu altcoin buradaydı. Ancak Ethereum’un bunun için bir çok temel gelişimi var. DeFi hareketini inceleyin…Burada XRP için 2017’nin başından beri genel olarak üçüncü bir daha yükseğe çıkıyoruz.  Bu aralığı genellikle XRP için belirledik, burada karşılaştırmalı olrak Bitcoin’lerde her zaman daha düşükleri belirledik. Ama aynı zamanda, sözleşme yaptığımızda, bu sıçramalar sırasında Bitcoin’lere kıyasla biraz daha düşük seviyelere ulaşıyoruz. Öncekilerden biraz daha düşük. Ancak XRP’nin bir momentum oyunu olduğunu biliyoruz… Gerçekten de XRP’yi altcoin döngülerini ve piyasalarda risk almayı belirlemek için kullanabilirsiniz. Ve geçmişte çok parabolik boğa koşuları gördük. Muhtemelen tarihin kendisini tekrar etmesi muhtemel.

Dailyhodl

En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler, tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yapıyor olduğunuz yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım, nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

siacoin

Siacoin, Kraken borsasında listenmesinin ardından yüzde 25 yükseldi

Binance Çinli ödeme devleri ile ortaklık yapıyor

Binance Çinli ödeme devleri ile ortaklık yapıyor