Balina hesabı popüler meme coin'den yüklü miktarda alım gerçekleştirdi! İşte detaylar
Balina hesabı popüler meme coin'den yüklü miktarda alım gerçekleştirdi! İşte detaylar

Balina hesabı popüler meme coin’den yüklü miktarda alım gerçekleştirdi! İşte detaylar

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto Para Haber – Önemli meme coinlerden biri olan Shiba Inu, balina hesabının radarına girdi.  600 milyardan fazla SHIB’ye sahip olan bu balina cüzdanına 52,4 milyar daha ekledi. Elde edilen verilere göre Shiba Inu balinası tekrar devreye girdi diyebiliriz. Birkaç saat önce Etherscan’da Binance cüzdanından anonim bir adrese toplam 52.470.888,570 Shiba Inu meme coini gönderen devasa bir işlem gerçekleştirdi. Balina son işleminde ise 52,4 milyar kadar SHIB topladı.

Bu kripto alımı neredeyse bir milyon USD değerine denk geliyor. Tam fiyat ise 744.561,91 dolar toplamında gerçekleşti. Anonim balinanın cüzdanının toplam bakiyesi şu anda 657.401.453.770,745 SHIB’de bulunuyor.

Shiba Inu balinaları devrede

Ethereum, Polygon, BSC ve diğer zincirlerdeki en büyük cüzdanları takip eden bir kripto izleme hizmeti olan WhaleStats’ın yakın tarihli bir tweetine göre, şu anda ETH’deki en büyük balinalar 162.127,202 dolar değerinde Shiba Inu bulunduruyor.

Elde edilen veriler sonucunda daha önce ele alındığı gibi en büyük ETH balinalarından bazıları bu popüler meme coini şaşırtıcı bir şekilde 37,6 milyon dolar satın aldı. Bu miktar USD ise 2.827.067.669.172 Shiba Inu kazandırabilir.

u.today


Binance komisyon indirimlerini %20’ye çıkarttık!
Binance borsasında yüzde 20 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açmak için tıklayın!


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


Binance

Yorumlar kapalı.

Bizi Takip Edin
%d blogcu bunu beğendi: