in , ,

Bakkt Bitcoin vadelileri büyüme devam ediyor

Bitcoin yükselirken Bakkt günlük hacminde Yeni ATH'ye ulaşıyor
Bitcoin yükselirken Bakkt günlük hacminde Yeni ATH'ye ulaşıyor

Dijital Varlık Platformu Bakkt ‘ın Bitcoin vadeli günlük hacimleri, büyümeye devam ediyor. 22 Kasım tarihinde Bitcoin’de 20,3 milyon dolar değerinde 2728 vadeli işlem sözleşme işlemi gerçekleşti.

Önceki günlük hacim rekorundan  yüzde 30 daha fazla


Yeni ulaşılan rekor hacim miktarı, bir önceki güne göre yüzde 66 artışla gerçekleşirken, 8 Kasım tarihinde görülen son tüm zamanların en yüksek seviyesine göre yüzde 30 artış görüldü.Bakkt daily volume & open interest chart

Büyük fiyat hareketleri büyük hacimle çakışıyor

Ek olarak, dünün açık pozisyonları şu an 1,75 milyon dolar olup önceki işlem gününe göre yüzde 29 artış gösterdi. Eylül ayında piyasaya sürüldüğünde yavaş bir başlangıç ​​olmasına rağmen, Bakkt’ın fiziksel teslimli BTC vadeli işlemlerinin hacimleri giderek artmakta.

Yeni rekor hacim, Cuma günü 7.000 doların altına düşen Bitcoin fiyatında da önemli bir düşüşle aynı zamana denk geliyor. Hacimlerdeki önceki yükselişler, 25 Ekim ve 8 Kasım tarihlerinde görülen büyük BTC fiyat hareketleriyle de aynı seviyeye geldi.

ICE’ye göre – New York Borsası da dâhil olmak üzere 23 önde gelen global borsa işletmecisi – Cuma günü bildirilen en son verilere göre Bakkt sözleşmesi işlem fiyatı 7.240 dolardı.

Bakkt, kurumsal ilgi artışına paralel olarak Bitcoin ile ilgili ürün yelpazesini genişletiyor.

Dijital varlık platformunun bu haftanın başlarında nakit teslimli Bitcoin vadeli işlem sözleşmelerinin ICE Futures Singapore’da 9 Aralık’ta teklif edileceğini doğruladı.

cointelegraph


Buraya tıklayarak Binance borsasında yüzde 15 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açabilirsiniz!


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler, tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yapıyor olduğunuz yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım, nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Grayscale artık toplam var olacak 21 milyon bitcoin'in % 3'ünden fazlasına sahip

Grayscale Invesments, halka açık ticarete yönelik yeni bir kripto para yatırım ürünü çıkarıyor

Tezos ve Ontology fiyat analizi: XTZ ve ONT nereye gidiyor?

Kripto para piyasası düşüşü ortasında Tezos nasıl sağlam kalabiliyor?