in ,

Ayı piyasasında Cardano (ADA) gelişmesi umut veriyor

Popüler altcoin Cardano
Charles Hoskinson, Cardano'nun gelişen piyasalarda Libra’dan daha etkili olacaklarını düşünüyor

Zirveden yüzde 97 oranında düşen Cardano (ADA) şu anda geliştirme aşamasına odaklanıyor. Cardano’nun kurucusu Charles Hoskinson, 18 Aralık tarihini Cardano 1.4’ün yayınlama tarihi olarak açıkladı.

Cardano (ADA), Cardano 1.4’ü piyasaya sürüyor

Cardano (ADA), tüm zamanların en yüksek seviyesinden (ATH) yüzde 97’den fazla kaybederek en yüksek kayıp veren kripto paralardan biri oluyor. Sadece bir ay içinde ADA fiyatı, günlük işlem hacmini 10 milyon dolar seviyesinde yönetirken, şu anki değerinin yüzde 55’inden fazlasını kaybetti.

Cardano bir aylık fiyat grafiği - Kaynak: Coinmarketcap
Cardano bir aylık fiyat grafiği – Kaynak: Coinmarketcap

Charles Hoskinson, Cardano’nun son sürümünün yayınlanma tarihini duyurdu. Kurucu konuya yönelik şunları söyledi:

Yeni sürüm adayı ve çok sayıda QA çalışmasından sonra, Cardano 1.4 için en iyi çaba gösterme tarihimizin 18 Aralık olduğunu duyurmaktan memnuniyet duyuyoruz. Daedalus kullanıcıları gelecek hafta müşteri içi güncelleme bildirimi alacaklar. Sabrınız ve desteğiniz için herkese teşekkürler.

Charles Hoskinson: “Cardano’nun geleceği çok parlak görünüyor!”

Bu gelişme, Cardano topluluğunda coşkuyla karşılandı. Geçen hafta, Cardano kurucusu proje güncellemeleri paylaştı. Charles Hoskinson konuya yönelik şunları söyledi:

1.4 neredeyse bitti, testnet piyasaya sürüldü, rust Cardano epik ilerleme kaydetti. Birkaç gün için haskell yeniden yazma devam ediyor, Emurgo büyüyor ve Vakıf yakında uzun uykudan uyanacak. Cardano’nun geleceği çok parlak görünüyor!

Yeni versiyonun yanı sıra, Cardano Vakfı da “Cardano ekosisteminde kendini kanıtlamış üç uzman ile Vakıf Konseyi’nin güçlendirilmesi” üzerinde çalışıyor. Charles Hoskinson konuya yönelik şunları söyledi:

Cardano Vakfı, 2019’a giren bir güç merkezi olacak.

Coingape

En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler, tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yapıyor olduğunuz yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım, nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0
mulvaney beyaz saray

Bitcoin destekçisi Mulvaney Beyaz Saray özel kalemi olarak atandı

Facebook en çok kullanılan kripto ürününü yapabilir mi?

Facebook piyasanın en büyük kripto ürününü yapabilir mi?