in ,

Axie Infinity fiyat tahmini: AXS düşüş sinyali mi veriyor?

Axie Infinity fiyat tahmini: AXS düşüş sinyali mi veriyor?
Axie Infinity fiyat tahmini: AXS düşüş sinyali mi veriyor?

Kripto Para Haber – 4 Ağustos Axie Infinity fiyat tahmini yazımızda, AXS cephesinde olan bitenleri gelin birlikte inceleyelim. AXS, güncel olarak 38,5 dolardan işlem görmektedir. Aşağıda da özet niteliğinde maddelere gelin birlikte göz atalım:

  • Axie Infinity fiyatı, düşüş sinyali veriyor fakat yükselişe hazırlanıyor olabilir.
  • 46.02 $ direncini kıramama başarısızlığı, %38 düzeltmeyi 28.15 $’a kadar tetikleyebilir.
  • 49.80 doların üzerinde 6 saatlik belirleyici bir mum, düşüş tezini geçersiz kılacaktır.

Axie Infinity fiyatı geçen ay bir büyümeye tanık oldu, ancak kazançları dengelemek için düzeltme yapmadı. Bu nedenle, yatırımcılar işlem aralığının orta noktasının yeniden test edilmesini bekleyebilirler.


Axie Infinity fiyat tahmini: Sıçrama ihtimali bulunuyor mu?

Axie Infinity fiyatı Temmuz ayında toplam %285 arttı, ancak Ağustos ayında küçük bir düzeltme gördü. Zamanlama göz önüne alındığında yükselişi şaşırtıcı olsa da, bir geri çekilme mantıklı görünüyor. Ancak yatırımcılar, 42.69 dolar veya 45.91 dolar direnç seviyesini yeniden test eden küçük bir yükselişin muhtemel olduğunu unutmamalı.

Bu bariyerleri aşamaması durumunda, alıcıların yetersizliğini teyit edecek ve ayıların güvenini kaybetmesine sebebiyet verebilir. Satıcıların karşılaşacağı ilk destek seviyesi 37,66 dolar seviyesinde bulunmakta. Bu destek seviyesi kırılırsa, AXS diğer destek seviyesine, 34,88 $’a düşürecektir. 34.88$’lık destek tabanını kırmak zor olacak olsa da, bunu yapmak Axie Infinity fiyatını işlem aralığının orta noktası olan 28.15$’a çekecektir.

AXS kritik direnç seviyelerini kıramadığı takdirde düşüş senaryosu makul görünse de, satın alma baskısı 45.91 doları kırar ve bir destek bariyerine çevirirse işler boğaların lehine olacak.

Bu hareket, boğaların Axie Infinity fiyatının performansı konusunda iyimser olduğunu doğrulayabilir.

AXS 49.80$ direnç seviyesini destek olarak görürse tablolar değişecek.

Böyle bir gelişme, düşüş tezini geçersiz kılacak ve tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 53.59 doları yeniden test etme olasılığını ortaya çıkarabilir.

fxstreet


Binance komisyon indirimlerini %20’ye çıkarttık!
Binance borsasında yüzde 20 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açmak için tıklayın!


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Polkadot fiyat analizi: DOT yatırımcılarının dikkat etmesi gereken seviyeler

Polkadot Fiyat Tahmini: Boğalar kontrolü ele alacak mı?

Cardano ve Terra fiyat analizi: ADA ve LUNA son durumu nedir?

Cardano ve Terra fiyat analizi: ADA ve LUNA son durumu nedir?