Binance
AVAX fiyat tahmini: Yukarı yönlü hareketin sürekli olması için ne gerekiyor?
AVAX fiyat tahmini: Yukarı yönlü hareketin sürekli olması için ne gerekiyor?
Binance

AVAX fiyat tahmini: Yukarı yönlü hareketin sürekli olması için ne gerekiyor?

service service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto Para Haber – AVAX kripto para fiyatları 15 doların üzerindeki aşırı satış nedeniyle, 14 Temmuz’da %8,27 oranında hızla düştü. Devam eden düşüş eğilimi, 4 saatlik grafikte %15’lik bir düşüşe karşılık gelen bir düşüş kanalını koruyor.

Şu anda 24 saatlik %0,76’lık bir artışla 13,18 dolardan işlem gören Avalanche fiyatları yükseliş ivmesi bulmakta zorlanıyor. Fed altındaki piyasaların faiz oranlarını yeniden yükseltmesi ve balinaların borsalara 43.31 bin BTC göndermesiyle durum etkileniyor.

Avalanche‘ın ortalama sosyal hakimiyeti %42,32’lik sert bir düşüşle %0,5412’ye düşüyor. Bununla birlikte, toplam sosyal katılım %99,48’lik bir artışla 61,71 milyona yükseldi.

Ayrıca, ortalama sosyal hakimiyetin önceki davranışına bakıldığında, AVAX fiyatının toparlanmasını hızlandırmak için kısa süre içinde başka bir yükseliş bekleyebiliriz.

Fibonacci düzeltmesine göre, AVAX fiyatı %38,20 Fibonacci seviyesinden 12,87 dolara geri döndü. Devam eden toparlanma yakında genel direnç trend çizgisine ulaşabilir, Avalanche fiyatları %2,87 arttı.

Ek olarak, son zamanlardaki yükseliş toparlanması, sağlam bir destek trend çizgisinden başlayarak, uzun süreli yükseliş trendi şansını ve yükseliş eğilimini artırıyor. Yükseliş rallisi, 13,91 dolardan %61,8 Fibonacci seviyesine meydan okuyabilir.

RSI hattındaki yavaş ama istikrarlı büyüme, potansiyel bir yükseliş trendini de öngörüyor.

Öte yandan, alıcılar direnç trend çizgisindeki satış baskısını karşılayamazsa, kanal içinde başka bir ayı döngüsü yakındır. Yatırımcılar, düşüşün %38,2 Fibonacci seviyesini yeniden zorlamasını bekleyebilirler.

Aşırı satış senaryosu durumunda, 12,87 dolarlık destek seviyesinin kırılması, 12,23 dolar seviyesine %5’lik uzun bir düşüşe yol açabilir.

coinpedia


Binance komisyon indirimlerini %20’ye çıkarttık!
Binance borsasında yüzde 20 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açmak için tıklayın!


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


Binance

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin
%d blogcu bunu beğendi: