Binance
ApeCoin (APE), büyük hareketin zirvesinde olabilir!
ApeCoin (APE), büyük hareketin zirvesinde olabilir!
Binance

ApeCoin (APE), büyük hareketin zirvesinde olabilir!

service service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto Para Haber – ApeCoin (APE), Santiment tarafından yayınlanan yakın tarihli bir analize göre, büyük bir hareketin zirvesinde olabilir. Değiştirilebilir yönetişim tokeni olan APE, son ayların en büyük ağ büyüme artışını görüyor.

ApeCoin, nispeten sakin bir ağ etkinliği dönemi göz önüne alındığında, 2022’de öne çıktıktan sonra gözden kayboldu. Ancak Santiment’e göre, APE iki ay içinde en büyük ağ büyüme artışını gördüğünden, şimdi dalga değişimi yaşanıyor gibi görünüyor.

https://twitter.com/santimentfeed/status/1644468011229913089

ApeCoin yükselişte: İşte detaylar

Bunu, 7 Nisan’da oluşturulan 1.142 yeni APE adresinin 7 Şubat’tan bu yana en yüksek seviyeyi temsil etmesi takip ediyor.

Santiment, token sahiplerinin bakiyelerini artırmasıyla APE’deki etkinliğin arttığını bildirdi. Bu, perakende yatırımcıların devreye girdiğinin ve ayrıca bir fiyat artışının yakın olduğunun bir işareti olabilir.

Çoğu zaman ağda artan etkinlik olduğunda, bunun gerçekleşmek üzere olan büyük bir şeyin işareti olabileceğine dair örnekler var. Örneğin, Stargate Finance (STG) tokeni, ağında artan bir faaliyet döneminden sonra muazzam bir fiyat artışı gördü.

Santiment, ApeCoin durumunda da benzer bir şeyin olabileceğini tahmin ediyor ve ApeCoin’in piyasa tersine dönmeye karar verse bile fayda sağlayacak birincil konumda olabileceğini söylüyor. Ancak, kripto piyasalarının öngörülemezliği bu güvenceyi azaltabilir.

ApeCoin, 28 Nisan 2022’de Yuga Labs Otherside satışı öncesinde 285 milyon dolar toplayarak 27,78 dolara yükselmişti. ApeCoin, bu satışta sanal arazi arsalarının haklarını temsil eden NFT’leri fiyatlandırmak için kullanılmıştı.

ApeCoin, geçen yıl piyasaları saran endüstri başarısızlıkları ve makroekonomik belirsizliğin ardından trendi bozdu; APE şu anda Nisan 2022’deki zirvelerinin yaklaşık altıda birinde işlem görüyor.

Bununla birlikte, piyasa değerine göre ilk 100 kripto para birimi arasındaki yerini koruyarak 38. sıraya yerleşiyor.

Yazım sırasında, APE son 24 saatte 4,25 dolardan biraz daha yüksek işlem görüyor.

u.today


Binance komisyon indirimlerini %20’ye çıkarttık!
Binance borsasında yüzde 20 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açmak için tıklayın!


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


Binance

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin
%d blogcu bunu beğendi: