in ,

Anthony Pompliano’dan Ripple ve XRP hakkında dikkat çeken yorumlar

Ripple piyasaya 1 milyar XRP daha sürdü! Fiyat ne durumda?
Ripple piyasaya 1 milyar XRP daha sürdü! Fiyat ne durumda?

Bitcoin destekçisi ve kripto para varlık yönetim firması Morgan Creek Digital’in kurucu ortağı Anthony Pompliano, Ripple (XRP) satın almakla ilgilenmediğini söyledi.

CNN’e verdiği röportajda Pompliano, sunucu Julia Chatterley’e “Bitcoin satın alamazsa bunun yerine dijitalleştirilmiş geleneksel varlıklar alacağını” ifade etti. Pompliano, şirket olan Ripple ve XRP tokeni arasındaki farktan ötürü piyasadaki en büyük üçüncü kripto para birimine yatırım yapmak istemediğini belirtti.


Ripple’dan borsa atağı: XRP milyonlarca yeni yatırımcıya ulaşacak

“Ripple ve XRP farklı şeyler.”

Yazılım şirketi olan Ripple, XRP tokeninden farklı. Ve bence perakende yatırımcıların XRP satın alarak Ripple’ın finansal performansından yararlanacakları hissine kapılmaları büyük bir sorun. Bu kesinlikle doğru değil… Bunun da ötesinde, Ripple’ın başarılı olması, XRP’nin başarılı olduğu anlamına gelmez. Ayrıca bu, XRP’nin değer kazanabileceği ve Ripple’ın bu işten çıkabileceği anlamına da geliyor. Spekülatörler fiyatı artırabilir. Bitcoin ise farklı çünkü dünyadaki en güvenli bilgi işlem ağı tarafından destekleniyor.

Hisse senetlerinin tokenleştirilmiş versiyonlarını satın almasına rağmen, Pompliano fiat paraların dijital versiyonlarına çok da ilgili olmadığını söylüyor.

Bitcoin’in özellikle rekabet ettiği şey diğer para birimleri. Bu para birimlerinin, teknoloji form faktörlerini değiştirseler bile, para politikalarının kötü olduğunu düşünüyorum. Bitcoin’in para politikası üstündür.

Pompliano, Bitcoin’in geleceğine dair iyimser görüşleri ile biliniyor ve servetinin yarısını Bitcoin’e yatırdığını söylüyor. Varlıklarının diğer yarısı ise nakit ve gayrimenkul olarak biliniyor.

https://twitter.com/jchatterleyCNN/status/1232383833749774338?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1232383833749774338&ref_url=https%3A%2F%2Fdailyhodl.com%2F2020%2F02%2F26%2Fbitcoin-btc-bull-anthony-pompliano-not-interested-in-buying-xrp-heres-why%2F

dailyhodl


Binance komisyon indirimlerini %20’ye çıkarttık!
Buraya tıklayarak Binance borsasında yüzde 20 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açabilirsiniz!


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

MoneyGram kripto para alanında gelişmeyi sürdürüyor: Kritik ATM hamlesi geldi

MoneyGram, geçen yıl Ripple’dan ne kadar kazandı?

Analist Bitcoin fiyatı için sıradaki durağı açıkladı: 14 bin dolar yolda olabilir!

Ünlü yöneticiden dikkat çeken Bitcoin çıkışı: “5 yıl önce satmadım, bugün de satmam.”