in ,

Analist görüşü: Yüzde 800 fırlayan altcoin, Ripple’ı bile geçebilir!

Binance Coin (BNB) son üç ayın zirvesinde.
Binance Coin (BNB) son üç ayın zirvesinde.

Geçen yıl boyunca, popüler altcoin Binance Coin (BNB) pazarda büyüyor ve kullanım durumlarını genişletiyor. Binance DEX’in resmi lansmanı, Binance Launchpad’e katılacak olan piyango sistemi ve Binance’in ekip üyeleri tarafından planlanan kripto para yakma olayları BNB’nin kripto para birimi piyasasında altıncı konuma ulaşmasını sağladı. Yazım sırasında ise BNB yedinci en büyük kripto para olarak sıralanıyor. Litecoin’in (LTC) coşkusu halving olayından sonra seyreltilirken, analistlere göre bu BNB’nin beşinci en büyük kripto olarak LTC’yi aşma zamanı geldiğini gösteriyor.


Analistlere göre, Binance Coin Ripple ve Litecoin’i aşabilir

Binance Coin, kripto para biriminin Aralık 2018’deki dipten birkaç ay sonra tüm zamanların en yüksek seviyesine çıkmasını sağlayan bir boğa eğilimi içinde. Kripto para birimi, Bitcoin ve diğer birçok altcoin’den daha iyi performans gösterdi. Kripto para birimi borsası Binance tarafından yapılan çok sayıda girişim ve teklif sayesinde, BNB  hızlı bir fiyat artışı yaşadı. BNB, Aralık 2018’de 4,5 dolar civarında işlem görüyordu ve bu yılın Haziran ayı sonunda tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 40 dolar seviyesine ulaştı. Bu %788’lik bir fiyat artışını temsil ediyor.

Bu fiyat performansı sayesinde Binance Coin, Cardano (ADA), Monero (XMR), Stellar (XLM), Bitcoin SV (BSV), EOS veya Tether (USDT) gibi dijital varlıkları aştı. BNB’nin mantıksal hareketi, ilerlemeye devam etmek ve BNB’den piyasa değeri konusunda 650 milyon dolardan fazla olan Litecoin’i geçmek.  Buna rağmen, Binance CEO’su Changpeng Zhao, kripto para piyasası ile her zaman çok açık oldu. Binance Chain açıklandığında, birçok meraklı ve yatırımcı BNB’nin sonunda Bitcoin’den (BTC) sonra en büyük ikinci kripto para birimi olan Ethereum’un (ETH) yerini alabileceğini önerdi.

https://twitter.com/cz_binance/status/1120267491073073153

Güçlü altcoin BNB, gün geçtikçe büyüyor

Ancak Zhao, “başka herhangi bir kripto parayı” reddetmek zorunda olmadıklarını söyledi. Changpeng Zhao kripto para biriminin, topluluk içinde bölünmeler oluşturmak yerine, birlikte ilerlemesi gerektiğini düşünüyor. BNB ve Litecoin tamamen farklı paralar, ancak çok benzer toplulukları var. Bu iki kripto paranın destekçileri genellikle kripto endüstrisindeki diğer projelere çok açık.

Ayrıca, yeni özellikleri, iyileştirmeleri ve protokollerinde yapılan değişiklikleri tartışmaya çok açıklar.  Gelecekte BNB Litecoin’i geçerse, bu BNB’nin “daha ​​iyi” bir para birimi olduğu ve Litecoin’in “daha ​​kötü” bir teklif olduğu anlamına gelmez. Farklı kripto para birimlerinin, farklı hedefleri var, ancak tüm toplulukların kripto ekonomisinin genişlemesine yardımcı olmak için birlikte çalışması için açık topluluklar var.

Usethebitcoin

En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler, tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yapıyor olduğunuz yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım, nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Binance ekosistemine iki yeni fiat para birimi daha katıldı

Binance, referans programını yeniledi! Davet edin, birlikte kripto kazanın

Ripple (XRP) iyi bir yatırım mı? Josh Lin açıkladı

Ripple güvenli değil mi? Hacker 100 bin XRP’yi basit bir numara ile çaldı!