youtube
Amerikalı şarkıcı Mariah Carey, Bitcoin için Gemini ile ortaklık kurdu
Amerikalı şarkıcı Mariah Carey, Bitcoin için Gemini ile ortaklık kurdu

Amerikalı şarkıcı Mariah Carey, Bitcoin için Gemini ile ortaklık kurdu

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto Para HaberKripto varlıklara ilginin arttığını her platformda görebiliyoruz. İnsanlar tarafından ilgi gösterilmesi varlıkların farklı alanlarda da karşımıza çıkarıyor. Özellikle kripto para borsaları yaptığı anlaşmalarla reklam veriyor. Sosyal medyada reklam mecrası olarak fazlasıyla kullanılıyor. Ünlü şarkıcı Mariah Carey ise Instagram hesabından ortaklık kurduğu Gemini reklamını yaptı.

Pop kültürünün önemli ikonu haline gelen Mariah Carey, kripto borsasıyla anlaştığını duyurdu. Carey, konuyu takipçileriyle paylaştı. Bitcoin’in benimsenmesini artırmak için dijital varlık borsası Gemini ile bir ortaklık kurduğunu duyurdu.

Bir Instagram gönderinde göre Carey, renkli kızlar arasında Bitcoin’in benimsenmesini teşvik etmek için Winkelvoss’a ait Gemini kripto para borsası ile ortaklık kurdu. Instagram fenomenlerini genellikle farklı reklamlarda görüyorduk. Bu sefer ünlü şarkıcı bir dijital varlık borsasını tanıtarak reklam yaptı.

Carey, takipçileri için Bitcoin’i önerdi

Carey, gönderisine ekli videoda 10.2 milyon Instagram takipçisine BTC’ye yatırım yapmak için öneri yaptı. Gemini’de 5 dolar gibi düşük bir fiyatla BTC’ye yatırım yapmaya başlamanın mümkün olduğunu söyledi. 

Pop şarkıcı, gönderisinde hayranları için MARIAH referans kodunu kullanarak Gemini’de bir ticaret hesabı oluşturabileceklerini de hatırlattı. Yalnızca 20 dolar değerinde ücretsiz BTC alabilir. Aynı zamanda gelecekteki tüm ticaret ücretlerinin bir kısmının kar amacı gütmeyen bir platforma gideceğini söyledi. Carey, Gemini’nin ücretsiz kripto eğitim platformunu da tanıttı.

cryptoglobe


Binance komisyon indirimlerini %20’ye çıkarttık!
Binance borsasında yüzde 20 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açmak için tıklayın!


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


Binance

Yorumlar kapalı.

Bizi Takip Edin