youtube
Bu altcoin %33 yükseliş potansiyeline sahip! Önemli seviyeler neler?
Bu altcoin %33 yükseliş potansiyeline sahip! Önemli seviyeler neler?

Bu altcoin %33 yükseliş potansiyeline sahip! Önemli seviyeler neler?

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto Para Haber – Altcoin XRP fiyatı, haftanın ilk ticaret gününde sessizce işlem görüyor. XRP fiyat hareketi, 1,0 dolara doğru potansiyel yükselişi aramak için 50 günlük EMA (Üssel Hareketli Ortalama) yakınındaki 0,74 dolarda güvenilir bir destek buldu.

Yazı yazılırken XRP/USD, gün için %0,59 artışla 0,78 dolardan işlem görüyordu. Piyasa değerine göre altıncı en büyük kripto para biriminin 24 saatlik işlem hacmi %18’den fazla kayıpla 2.949.057,188 dolardan işlem görüyor.

Altcoin XRP yukarı yönlü bir sinyal arıyor

Günlük grafikte, Ripple’ın (XRP) fiyatı kritik 200-EMA’ya yakın olan 0,88 dolar seviyesinde aşağı yönlü bir baskıyla karşı karşıya. “Simetrik üçgen” oluşumu, 0,75 ve 0,90 dolarlık kısa vadeli işlem aralığı yakınında bir miktar konsolidasyona işaret ediyor.

Bu altcoin %33 yükseliş potansiyeline sahip! Önemli seviyeler neler?

Altcoin, ocak ayının en düşük seviyesi olan 0,54 dolardan %45’lik bir yükseliş kaydederek 0,91 dolara ulaşmıştı. Şu anki düzeltmenin ardından XRP fiyatı, mevcut seviyelerden %33 yükselme potansiyeline sahip.

Öte yandan, 2022 diplerinden yükselen trend çizgisi boğalara destek görevi görüyor. Ancak satış baskısındaki bir canlanma kritik destek seviyesini tehdit edebilir.

Aşağı yönlü senaryoda, 7 Şubat’ın en düşük seviyesi olan 0,67 dolardan acil destek bulunabilir. Ardından, piyasa katılımcıları, temmuz ayında görülen 0,50 dolardaki en düşük seviyeleri hedefleyebilir.

cryptolegions
  • RSI: Günlük Göreceli Güç Endeksi (RSI), yatay hareketin devam ettiğini gösteren ortalama çizginin altında 60 ile 55 arasında hareket ediyor.
  • MACD: Hareketli Ortalama Yakınsama Iraksaklığı (MACD), momentumun azalmasıyla orta çizginin üzerinde kalıyor.

coingape


Binance komisyon indirimlerini %20’ye çıkarttık! Binance borsasında yüzde 20 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açmak için tıklayın!


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


Binance

Yorumlar kapalı.

Bizi Takip Edin