in ,

Binance CEO’su: “Altcoin sezonu geliyor, bu kez farklı olacak.”

Makro faktörlerden kırmızı alarm: Kripto sektörü dibi henüz görmemiş olabilir
Makro faktörlerden kırmızı alarm: Kripto sektörü dibi henüz görmemiş olabilir

Binance CEO’su Changpeng Zhao, bir sonraki altcoin sezonu için 2017’den daha iyi bir sonuç alacağını düşünüyor.


Binance CEO’su Changpeng Zhao:  “Altcoin’lere yatırım tehlikeli değil.”

Zhao, endüstrinin olgunlaştığına inandığını ve altcoin’lere yatırım yapmanın iki yıl önce olduğu gibi tehlikeli olmayacağını söyledi.

Son çıkan bir rapor ise CEO’nun aksini düşünüyor. CoinShares’ın araştırma ekibinden yakın zamanda yayınlanan bir raporda, pazarın şu ana dek altcoin sezonu için bir hazırlığı bulunmadığı görülüyor.

Piyasa acımasızca alışılmış bir ‘altcoin sezonu’ çağrısını reddetti, Bitcoin’in fiyatı ise en azından bu yıl boyunca tüm dikkatleri çekti. Birçok altcoin, tabanlarından önemli ölçüde yükselmesine rağmen, Bitcoin’e karşı önemli ölçüde kaybettiler

Binance’de altcoin sezonu

CoinMarketCap’tan sağlanan bir grafikte Bitcoin’in nisan ayının başından bu yana baskınlığını arttırdığı görülüyor. %50 olan baskınlığını Bitcoin birkaç ay içinde %65’e çıkarıyor.

Bu olumsuzluklara rağmen umut vaat eden kriptolarda bulunuyor. Kripto araştırmacısı Larry Cermak, yaptığı son çalışmada Binance IEO’ların her şeye rağmen şimdiye kadarki en büyük yatırım getirisini sunduğunu buldu. Ancak, IEO tokenlerinin değerlerini hızla kaybetme eğiliminde olduğu konusunda uyardı.

Dailyhodl

En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler, tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yapıyor olduğunuz yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım, nihayetinde bilgi, birik 7im, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sıcak Gelişme: LedgerX, Bitcoin vadeli işlemleri için henüz onay alamamış

Sıcak Gelişme: LedgerX, fiziksel Bitcoin vadeli işlemleri için henüz onay alamamış

Kripto analistleri uyarıyor: Bitcoin dibi aramaya devam edecek

Kripto analistleri uyarıyor: Bitcoin dibi aramaya devam edecek