in , ,

ADA Fiyat Analizi – Sert düşüş ne kadar daha devam edecek?

Cardano fiyat analizi: ADA için bir yükseliş bekleniyor mu?
ADA Fiyat Analizi - Sert düşüş ne kadar daha devam edecek?

Kripto Para Haber – Bu yazımızda Cardano’nun (ADA) güncel durumu ve nasıl bir yol izleyebileceği hakkında genel bilgi vereceğiz. Güncel olarak 1,06 dolar civarından işlem görüyor.

Cardano’daki (ADA) düşüşün temel nedeni, son zamanlarda kripto para birimlerine yönelik genel duyarlılığın değişmesinden kaynaklanmaktadır. Kripto piyasasının lideri diyebileceğimiz Bitcoin, 30.000 dolar seviyesinin altına düşerken, çoğu dijital para birimi, düşüş baskısına maruz kalarak güçlü satışlar gerçekleşiyor.


Kripto sektöründeki şirketler ve borsalar tarafından kripto düzenlemeleri, incelemeleri var olan düşüşlerin diğer kripto paralara da önümüzdeki aylarda yayılma ihtimali bulunuyor.

Olumlu bir gelişmeye ise, ADA bu ay içinde blockchain ağındaki yerel varlıklar için Singapur merkezli kripto borsası Bitrue üzerinde Cardano’yu(ADA) listeyeceklerini duyurdu. Bu da az da olsa iyi bir gelişme yaratabileceğini söyleyebiliriz.

ADA Fiyat Analizi

ADA/USD’nin 4 saatlik grafiğinde hareketli ortalamalar ve MACD göstergesi düşüş eğilimi gösteriyor. Öte yandan, önde gelen teknik göstergeler RSI ve momentum da kripto çiftine yükseliş eğilimi gösteriyor.

Cardano’nun fiyatı pivot noktasının altında 1.23$ seviyelerinde ve hemen altında desteği 1.09$’da tutuyor. Daha fazla düşüş gerçekleşirse, ikinci ana destek seviyesini yani 1,01 doları test edebilir. Eğer daha da düşerse 1 dolar seviyesinin altında sert, ikinci kırılma söz konusu olabilir.

Bununla birlikte, yatırımcılar düşük fiyattan ve oynaklıktan faydalanıp güçlü alımlar gerçekleştirilirse, ADA’nın 1.31 dolardaki ilk direnç seviyesine doğru yükseldiğini görebiliriz.

fxleaders


Binance komisyon indirimlerini %20’ye çıkarttık!
Binance borsasında yüzde 20 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açmak için tıklayın!


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ünlü Trader: Bu Altı Kripto Bu Yıl 10 Kat Artabilir!

Hangi kripto paralar Temmuz ayında satın alınabilir?

DOGE Fiyat Analizi – Alım fırsatı için dip noktada mı?