in

ABD başkanlık seçimlerine kripto para endüstrisi damga vuracak!

ABD hükûmeti Bitcoin'in benimsenmesine katkıda bulunacak: Peki nasıl?
ABD hükûmeti Bitcoin'in benimsenmesine katkıda bulunacak: Peki nasıl?

Amerika Birleşik Devletleri’nde başkanlık seçimleri yaklaşırken kripto para endüstrisi de alevlenmeye başladı. EOS, Block.one ve Tether gibi devlerin kurucu ekibinde yer alan Brock Pierce ile kripto para birimlerine verdiği destekle bilinen Amerikalı rapçi Kanye West, ABD başkanlığına aday olduklarını duyurdu.


Kanye West ve Brock Pierce, ABD başkanlığına aday

Pazar günü yaptığı açıklamada bağımsızlar arasında yer alacağını duyuran Pierce, şu şekilde konuştu:

Hayatımı sıfırdan harika şeyler yaratarak geçirdim ve başkalarının da aynısını yapmasına yardımcı olabilirim. Girişimciler sevdiğimiz bu ulusun yeniden inşası için çok önemli ve ben bu yarışta koşuyorum çünkü birlikte Amerika’nın yeniden doğuşu için bir yol oluşturabileceğimizi biliyorum.

Ayrıca bir kampanya web sitesi başlatan Pierce, Twitter üzerinden şunları yazdı:

Şimdi Tanrı’ya güvenerek, vizyonumuzu birleştirerek ve geleceğimizi inşa ederek Amerika’nın vaadini gerçekleştirmeliyiz. Amerika Birleşik Devletleri başkanlığına adayım.

West daha önce de aday olacağını duyurmuştu

Dünyaca ünlü Amerikalı rapçi Kanye West de eşi Kim Kardashian’ın açıklamasıyla başkanlığa aday olduğunu duyurdu. Kendisi 2015 yılında bu seneki seçimlere aday olacağını ifade ederken, geçen kasım ayında ise 2024 adayı olacağını duyurmuştu.

Kim Kardashian West, kocasının 2020 başkanlık adaylığı hakkındaki tweet’ini retweetledi. Elon Musk da West’i destekleyenler arasında yer aldığını duyurdu.

3 Kasım’da yapılması planlanan başkanlık seçimlerine sadece dört ay kala Pierce ve West’in Donald Trump ve demokrat başkan adayı Joe Biden’e karşı herhangi bir güç elde edip etmedikleri henüz bilinmiyor.

Bu arada ünlü bir kripto para stratejisti yükseliş beklediği 9 kripto para birimini açıkladı. Buradan okuyabilirsiniz.

theblockcrypto


Binance komisyon indirimlerini %20’ye çıkarttık!
Binance borsasında yüzde 20 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açmak için tıklayın!


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlk Bitcoin satışı

Bitcoin oynaklık verisi alarm verdi: Son görüldüğünde fiyat 3.200 dolara düşmüştü!

Uluslararası Blockchain Olimpiyatları

Uluslararası Blockchain Olimpiyatları şampiyonlarını açıklıyoruz!