in , ,

8 Haziran Litecoin ve Chainlink analizi: LTC ve LINK nereye gidiyor?

Litecoin fiyatı, artan satın almanın ortasında 250 $ 'a yükselmeye hazırlanıyor
Litecoin fiyatı, artan satın almanın ortasında 250 $ 'a yükselmeye hazırlanıyor

Kripto para piyasasında görünüm son birkaç gündür durağan. Bu yatay seyirde Litecoin ve Chainlink dikkat çeken bazı görünümler sergiledi. Onlara birlikte göz atalım.

Litecoin (LTC)


Yedinci en büyük kripto para birimi Litecoin 46,26 dolardan işlem görürken, 51,05 direnç noktası olarak, 41,68 dolar ise destek noktası olarak karşımıza çıkıyor. Bununla birlikte, grafikte belirtildiği gibi, kripto paranın fiyatı son birkaç hafta boyunca dar bir aralıktaydı ve fiyat henüz kırılmadı. Artış eğiliminde olmasına rağmen, LTC’nin tersine dönme ihtimali gözardı edilmemeli.

Bu Awesome Osilatörü göstergesi tarafından da onaylandı. AO sıfır çizgisini aşsa bile kısa vadeli momentum daha önce belirtildiği gibi minimaldi ve bu eğilim her an değişebilir.

Dijital varlığın fiyatına bakılmaksızın, benimsenme anlamında önemli adımlar attığını söyleyebiliriz. Kripto para uzmanı Sydney Ifergan’a göre, Litecoin’i kabul etmeye başlayan işletme sayısı artıyor.

Chainlink (LINK)

ChainLink, önde gelen altcoin projeleri arasında ve 1,53 milyar dolarlık piyasa değeri ile CMC listesinde 14. sırada yer alıyor. Altcoin yıl başından bu yana yatırımcıları için %121,64 yatırım getirisi sağladı. Yoğun oynaklığa rağmen, kripto para daha da yükseliyor; 4,60 dolar direnç ve 4,89 dolar destek ile işlem görüyor.

Bollinger Bantaları göstergesine göre, kripto para yükseliş dalgasının içinde. Hareketli ortalama mumlarının altına düştükçe yükseliş eğilimi başladı ve Bollinger Bantları arasındaki mesafe genişlerken, volatilite arttı.

ChainLink blok zinciri, Framework Ventures’ın kurucu ortağı Michael Anderson tarafından son iki yılın en başarılı Blockchain ağı olarak nitelendiriliyor.

ambcrypto

Şok iddia: Satoshi Nakamoto ile Pablo Escobar’ın bağlantısı olabilir


Binance komisyon indirimlerini %20’ye çıkarttık!
Binance borsasında yüzde 20 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açmak için tıklayın!


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

13 Ekim Bitcoin Cash (BCH) ve Tezos (XTZ) fiyat analizi

Günün dikkat çeken altcoinleri: 8 Haziran Bitcoin Cash ve DASH analizi

Tron (TRX) ve IOTA fiyat analizi: Altcoinlerde yükseliş var

Tron 4.0 geliyor: TRX grafiğinde golden cross görüldü!