in , ,

7 Kasım Cardano fiyat analizi: ADA için beklenen yön ve önemli seviyeler

7 Kasım Cardano fiyat analizi: ADA için beklenen yön ve önemli seviyeler
7 Kasım Cardano fiyat analizi: ADA için beklenen yön ve önemli seviyeler

Kripto Para Haber – Bugün 0,112 dolar seviyesini geçen Cardano, Bitcoin fiyatının düzeltme gördüğü göz önüne alındığında yeni bir gerilemeyle karşı karşıya kalabilir.

1 günlük Cardano fiyat grafiği

7 Kasım Cardano fiyat grafiği7 Kasım Cardano fiyat grafiği – Kripto Para Haber

Günün başında 0,1109 ABD doları olarak fiyatlandırılan kripto para birimi, 6 ve 7 Kasım grafiklerinde yükselen bir eğim gözlemledi. Fiyat bir günün en yüksek seviyesi olan 0,1135 dolara yükseldi.

Ters baş ve omuz deseni aşağıdaki grafikte görülebiliyor. Desenin XRP fiyatının oluşturduğuyla benzer şekilde oluştuğunu söyleyebiliriz. Analist Vince Prince, fiyatın 0,1151 doları vuracağına ve ardından bir geri çekilme göreceğine inanıyor.

Ters H&S modelinin sağ omzu oluşumu 5 Kasım’da tamamladı ve kripto para birimi 0,11 dolarda ani bir artış gözlemledi. 0,115 dolar test edildiğinde, boyun çizgisi güçlü bir artan direnç seviyesi gibi göründüğü için bir reddedilme söz konusu olabilir.

Fiyatın Üstel Hareketli Ortalamanın geleceği ve fiyatın tekrar trend çizgisine doğru sıçrayacağı yer olan 0,1 dolar seviyesine düşmesi olası. Buradaki bir sıçrama, kripto para biriminin trend çizgisinin üzerine çıkması ve 0,141 dolar hedef fiyatına yükselmesi için yeterli yükseliş ivmesi kazanmasına neden olacaktır.

Aşağıdaki grafikte yükselen kanal, fiyatın yukarı kanalın orta hattının üzerine çıktığı için 0,123 dolar seviyesine yükselmesi gerektiğini gösteriyor.

Analist, bunun yukarı kanalda oluşan bir Elliot dalgası olduğuna ve bir ABC dalga modelinin oluşmasının beklendiğine inanıyor. Kripto para birimi için nihai hedef fiyatın 0,127 dolar seviyesinde olması bekleniyor.

Aynı kripto analisti tarafından yapılan başka bir analizde, kripto para biriminin bir yukarı kanal içinde işlem yaptığı gösteriliyor ve fiyatın 0,124 dolar seviyesine yükselmesi bekleniyor. Ardından bir düşüş trendi izleyebilir.

Olası bir düşüşün kripto para birimini orta hattın altına ve ardından yukarı kanalın alt sınırına yönlendirmesi bekleniyor. Fiyat alt sınıra düştüğünde, aşağı yönde bir kırılma bekleniyor ve bu da fiyatı 0,05 dolara getirebilir. Analist ayrıca bu düzeltmenin ters bir H&S modeli oluşturabileceğine ve bunun da fiyatın başka bir yükseliş görmesine neden olacağına inanıyor.

cryptopolitan


Binance komisyon indirimlerini %20’ye çıkarttık!
Binance borsasında yüzde 20 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açmak için tıklayın!


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Nakit ödemelerdeki düşüş bir CBDC işareti mi?

Nakit ödemelerdeki düşüş bir CBDC işareti mi?

Ethereum piyasa hacmine göre dünyanın en değerli 200 varlığı arasına girdi

Ethereum piyasa hacmine göre dünyanın en değerli 200 varlığı arasına girdi