in , ,

5 Mart Bitcoin analizi: BTC fiyatı yükselişe geçti

22 Mayıs Bitcoin analizi: BTC düşmeyi sürdürücek mi?
22 Mayıs Bitcoin analizi: BTC düşmeyi sürdürücek mi?

Bitcoin (BTC) sonunda 9 bin doları geçmeyi başardı. İki gün içerisinde Hindistan ve Güney Kore’den gelen kripto para yasağının kaldırılma haberlerinin bu yükselişte etkisi olduğu düşünülüyor.

Bitcoin fiyatındaki yükselişte Hindistan etkili olabilir

Hindistan çok büyük miktarda potansiyel yatırımcıya sahip ve kripto para piyasası dün çıkan kararın ardından büyük ve olumlu bir dönüşüm bekliyor. BTC’deki ani fiyat artışının sebebinin bu olup olmadığı ise henüz belirsiz.

Dün 8 bin 754 dolardan açılan Bitcoin, kapanmadan önce güçlü bir yükseliş trendi başlattı ve bugün %38.20 Fib seviyesine yakın büyük fiyat engellerini temizledi.

BTC iyi sinyaller veriyor

Yüzde 5’in üzerinde bir artışla 9.000 doların üzerine çıkmayı başaran BTC’de yükseliş trendi ayılar tarafından engellenmezse 9 bin 150 doların üstüne çıkılabilir.

Kısa vadeli SMA çizgisi, uzun vadeli SMA hattının üzerine çıktı. MACD de yükseliş bölgesinde. Bitcoin EMA çizgisinin oldukça üzerindeyken, Bollinger bantları açıkça volatil bir görünüm seyrediyor.

cryptonewsz

Kripto para yanlısı son ABD başkanlık adayından kötü haber


Binance komisyon indirimlerini %20’ye çıkarttık!
Buraya tıklayarak Binance borsasında yüzde 20 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açabilirsiniz!


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.Yazı içeriğindeki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güney Kore’den tarihi hamle: Kripto para ticareti artık yasal!

Güney Kore’den tarihi hamle: Kripto para ticareti artık yasal!

Uzman görüşleri: Bitcoin yükselmeyi sürdürecek mi?

Uzman kripto para stratejistinden çok çarpıcı Bitcoin tahmini