in , ,

28 Kasım Cardano (ADA) ve Cosmos (ATOM) fiyat analizi

Cardano fiyat analizi: ADA yükselecek mi? Detaylı teknik görünüm, beklenen yön ve önemli seviyeler
Cardano fiyat analizi: ADA yükselecek mi? Detaylı teknik görünüm, beklenen yön ve önemli seviyeler

Kripto Para Haber – Kripto para endüstrisinde hemen her kripto para, Bitcoin’in 19.400 dolardan gerilemesiyle aynı zamana denk gelen bir fiyat düşüşü gördü. Bazı altcoinler yalnızca kazançları düzeltti ve daha uzun bir zaman diliminde sağlıklı bir yükseliş trendinde oldukları düşünülebilir. Cardano ve Cosmos, önemli geri çekilme seviyelerinde güçlü bir destek buldu ve önümüzdeki günlerde yatay bir şekilde işlem görmeye başlayabilirler.

Cardano (ADA) fiyat analizi

28 Kasım Cardano (ADA) fiyat grafiği28 Kasım Cardano (ADA) fiyat grafiği

Bir süredir güçlü bir yükseliş trendinde olduğu gözlemlenen ADA, sonrasında BTC’yi takip ederek düzeltme yaşadı ve %61,8 geri çekilme seviyesini test etti. ADA’nın 0,101 dolarlık dip seviyeden 0,182 dolarlık zirveye hareketi, Fibonacci Retracement aracı kullanılarak çekildi.

ADA geçtiğimiz saatlerde kazançlar gördü ancak işlem hacmi zayıftı. RSI da toparlandı ve nötr 50’de kaldı, son birkaç gün içinde yükseliş tarafına doğru bir toparlanma gösterdi.

Cardano bu haberin yazıldığı esnada 0,163 dolardan işlem görüyor ve son 24 saatte %20 değer kazandı.

Cosmos (ATOM) fiyat analizi

28 Kasım Cosmos (ATOM) fiyat grafiği
28 Kasım Cosmos (ATOM) fiyat grafiği

ATOM, Fibonacci Retracement aracı tarafından vurgulanan %50 geri çekilme seviyesi olan 5,22 dolarlık bir destek seviyesine ulaştı.

İşlem hacmi, ATOM’un önümüzdeki günlerde 5,2 dolar seviyesinde işlem görmeye devam edebileceğini göstermek adına istikrarlı bir şekilde düştü. Ayrıca BTC veya ETH’den gelen güçlü bir hareketten de büyük ölçüde etkileniyor.

MACD, geçtiğimiz birkaç gün içinde ATOM’un %20’ye yakın değer kaybettiği göz önüne alındığında, varlığın arkasında güçlü bir düşüş ivmesi olduğunu gösterdi.

ambcrypto


Binance komisyon indirimlerini %20’ye çıkarttık!
Binance borsasında yüzde 20 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açmak için tıklayın!


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bitcoin 19.300 dolara ulaştığında balinalar ne yaptı? Kritik veriler açığa çıktı!

Bitcoin 19.300 dolara ulaştığında balinalar ne yaptı? Kritik veriler açığa çıktı!

Dikkat: Bitcoin yeniden yükselişe geçmeden önce bu seviyeye düşebilir!

Dikkat: Bitcoin yeniden yükselişe geçmeden önce bu seviyeye düşebilir!