22.000 Bitcoin (BTC), Bitfinex Borsası soğuk cüzdanına taşındı!

Bugün Bitcoin whitepaper’ın onuncu yıl dönümü, İyi ki doğdun BTC!
Bugün Bitcoin whitepaper’ın onuncu yıl dönümü, İyi ki doğdun BTC!

Blockchain.com’dan alınan veriler, 22.000 BTC’nin kısa bir süre önce bir işlemde taşındığını gösteriyor. Gönderici ve alıcı adreslerin kime ait olduğu bilinmiyor. Ancak ödemenin, Bitfinex Borsası ile ilişkili bir cüzdana ait olduğu belirtiliyor.

Gizemli balina Bitfinex Borsası ile ilişkili mi?

Mevcut piyasa fiyatlarına göre 22.000 BTC, 138 milyon dolar değerinde. Bu, bir Bitcoin balinasının hareketi ve kripto para piyasasında potansiyel olarak büyük bir etki oluşturabilir. Kripto para yatırımcılarından bazıları, 22.000 BTC’lik işlemin büyük bir tezgah üstü (OTC) emrinin sonucu olabileceğini de öne sürüyor.

Bu büyük miktardaki Bitcoin’in hareketi, aynı zamanda Bitcoin’in son günlerde piyasa değerinde gerçekleşen yaklaşık 10 milyar dolarlık düşüşle aynı döneme denk geldi. Bitcoin yazım sırasında, %0,40 oranında artışla 6.310 dolardan işlem görüyor.

Chepicap

En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler, tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yapıyor olduğunuz yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım, nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


Siz Ne Düşünüyorsunuz?

Binance