in ,

İşte 2019’da başarılı olması beklenen 3 altcoin

İşte 2019’da başarılı olması beklenen 3 altcoin
İşte 2019’da başarılı olması beklenen 3 altcoin

Her ne kadar Bitcoin 2018’de olduğundan daha iyi bir başlangıç ​​yapmış olsa da altcoin’ler henüz bir rallide bulunmadı. Zaman zaman TRON (TRX) ve Binance Coin’den (BNB) birkaç kez yükseliş hareketi geldi, ancak altcoin’lerin büyük kısmı henüz harekete geçmedi. Bütün bunlara rağmen hala çözülmesi gereken gerçek dünyadaki sorunlara yönelik güçlü çözümler geliştirmiş birkaç altcoin var. Aşağıda analistlere göre 2019’da başarıya hazır olan üç kripto para birimi bulunuyor.

2019’da önemli bir başarı için hazırlanan 3 altcoin

Dash (DASH)

Haziran ayında, Facebook Libra ile kripto para birimi alanına gireceğini açıkladı. Libra, Facebook’un tüm platformlarında ve uygulamalarında çalışacak ve kullanıcıların web’de veya süpermarketler gibi fiziksel mağazalarda ürün satın almalarına izin verecek. Facebook küresel bir kitleye sahip olduğundan, Libra küresel bir ödeme yöntemi olarak işlev görebilir. Ancak, Dash zaten küresel bir izleyici kitlesi yakalamaya çalışan başka bir kripto para birimidir. Venezuela yıllardır kargaşa içerisinde olan bir ülke. Ülke yaygın yolsuzluk ve kaçak enflasyonu tecrübe etmeye devam ettikçe, Dash Venezüella halkı için yardım eli haline geldi.

Dash, Venezüella vatandaşlarının gıda, giyim ve diğer ürünler gibi gerekli eşyaları satın almak için Dash’ı kullanma yeteneğini artırmak amacıyla yerel işletmeler ve kuruluşlarla ortaklık kuruyor. Enflasyon seviyeleri göz önüne alındığında, Venezüella halkının normalde alacağımız eşyaları almak için yanlarında bir çanta nakit para bulundurmaları gerekiyor.  Eğer Dash Venezuela’da başarılı olabilirse, kriz altındaki ülkeler için tercih edilen kripto para olabilir.

EncrypGen (DNA)

Gizlilik hakları son birkaç yıl içinde büyük bir konuşma noktası oldu. ABD Kongresi’ne katılmaya zorlanan Facebook, Equifax ve Marriott’ı içeren birçok önemli saldırı ve veri ihlal oldu. Çalınan bir kredi kartı veya kimlik numarası büyük olsa da kabul edilebilir. Genomik verilerinizin çalınması endişeyi tamamen yeni bir seviyeye taşıyor. Encrypgen (DNA), dünyanın ilk genomik veri pazarını, Gen- Chain’i Kasım 2018’de başlatan umut verici bir şirkettir. Genomics, dünyanın en hızlı büyüyen pazarlarından biri ve toplamda 27,6 milyar dolar değerinde bir değere ulaşması bekleniyor. Beklenen büyüme göz önüne alındığında, şirketlerin mevcut fırsattan yararlanmaya çalışması doğal.

Gene-Chain’in başarılı olması için, tüketicilerin verilerini yüklemesi gerekecek ve araştırmacıların onu satın alması gerekecek. Şirket, platformu hem veri alıcılarına hem de veri satıcılarına pazarlamaya odaklandı ve zaten sonuçlar görüyor. Şirket kısa bir süre sonra ilk Aktif Etütler çalışmasına başlayacak.  Ek olarak, bir araştırma konsorsiyumu zaten Encrypgen ile temasa geçti ve önümüzdeki 3 yıl boyunca 100.000 veri profili eklemesi bekleniyor. Bir başka heyecan verici gelişme, Encrypgen’in Eylül ayında bir B2B ürün lansmanı yapacak olmasıdır.

Binance Coin (BNB)

Altcoin’ler, iyi performans göserdikleri bir yıla sahip değil, ancak hala birkaç parlayan yıldız var. Bu şekilde göze çarpan bir proje Binance Coin (BNB)’dir. BNB’yi, 2019’un en iyi performansa sahip kripto paraları arasına sokan yılın başından bu yana neredeyse %600 artmasıdır. Başarısının, aşağıdakileri içeren birkaç nedeni var:

  • Coin Yakma: BNB 200 milyon kripto para arzı ile başladı. Binance, sadece 100 milyon token dolaşımda kalana kadar BNB’nin üç aylık kazancının %20’sine eşdeğer bir kısmını yakma planlarını açıkladı. Bu, halka açık bir şirketin hisselerini geri alma niyetini açıkladığı zamana benzer. Bu açıklamayı takiben paylar her zaman değer olarak artar.
  • IEO’lar: Her ne kadar ICO’lar geçmiş yıllarda yeni projeler için sermaye artırmanın en iyi yolu olmuş olsa da IEO’lar şimdi popülarite kazanıyor. IEO’lar belli bir borsa tarafından yönetiliyor ve Binance kral olarak görünüyor. Binance, katılımcılardan BNB kullanmalarını isteyerek yerel tokeninin fiyatını arttırdı.
  • Fayda: Binance Coin’i Binance platformunda kullanan yatırımcılar alım satım indirimlerine hak kazanıyor. Bu, özellikle aktif yatırımcılar için kazançlı bir uygulama.

Analistlere göre Binance Coin’in yılın geri kalanı için momentumunu koruyabildiğini görmek ilginç olacak.

Sonuç

Her ne kadar altcoin piyasası umduğumuz gibi yükselmemiş olsa da analistlere göre; Dash, EncrypGen ve Binance Coin gibi birkaç ümit verici kripto para birimi var. Bunlar analistlere göre, 2019’da büyük bir başarıya hazır olan ve patlaması beklenen üç kripto para birimidir.

Zycrypto

En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler, tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yapıyor olduğunuz yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım, nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0
Analistlere göre, Bitcoin olumlu titreşim sinyalleri gönderiyor

Analistlere göre, Bitcoin olumlu titreşim sinyalleri gönderiyor

461 milyon dolarlık Bitcoin transfer edildi! Yükseliş sinyali mi?

Bitcoin’in son zamanlardaki performansı piyasaları endişelendiriyor