in

2017’den beri sadece 1 altcoin, Bitcoin’den daha iyi performans gösterdi

Bitcoin hakimiyeti 8 ayın en düşüğünde: Altcoin sezonu geldi mi?
Bitcoin hakimiyeti 8 ayın en düşüğünde: Altcoin sezonu geldi mi?

Bitcoin için tahmin yapmanın zor olduğu bir dönemden geçiyoruz. Bazı analistler BTC’nin yeni bir boğa koşusu için hazırlandığını düşünürken, hatrı sayılır bir kesim altcoin sezonunun yeniden yaşanacağına inanıyor. Kripto para sektörüne gönül veren bazı kişiler ise kripto paraların en yüksek seviyelerine yeniden ulaşabileceği görüşünde.

Peki en önde gelen kripto paraların bugüne dek ulaştığı en yüksek seviyeler hangileriydi? Birlikte inceleyelim.

Sosyal medyada dolaşan bu liste, o dönemin ve bugünün en popüler kripto para birimlerini gösteriyor. Hayli basit şekilde hazırlanmış listede ayrıca kripto paraların en yüksek seviyelerine geri dönmek ve potansiyel olarak onları geçmek için ne kadar iyileşme göstermesi gerektiği de belirtilmiş.

Kaynak: Twitter @MarioLemieux99
Kaynak: Twitter @MarioLemieux99

Piyasa hacmine göre ilk on kripto para biriminin çoğu, 2017’deki fiyatlamalarının hayli gerisinde. Öyle ki 2017’de ilk 10’da olan kripto paraların çoğu %94’ün üstünde düşüş göstermiş.

Binance Coin, Bitcoin’den daha iyi performans gösteriyor

20.000 dolarlık en yüksek seviyesinden %54 oranında düşük olan Bitcoin‘den daha iyi performans gösteren tek bir altcoin var.

Listeye göre Binance Coin, varlığın tüm zamanların en yüksek seviyesinden yalnızca %48 oranında azaldı ve bu alanda listenin zirvesinde yer alıyor. Bitcoin ise %54’le hemen arkasında.

Bir noktada, Bitcoin hayli ciddi bir toparlanma göstermişti ancak 14.000 dolar civarındaki red, kripto para birimini bir düşüş trendine geri yolladı. BTC bu yılın başlarında sinyallerini verdiği boğa koşusuna geri dönmek için mücadele ediyor.

newsbtc


Buraya tıklayarak Binance borsasında yüzde 15 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açabilirsiniz!


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.Yazı içeriğindeki bilgiler, tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yapıyor olduğunuz yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım, nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Veteran yatırımcıdan XRP yatırımcılarına kritik uyarı! “Çıkmaz sokak…”

Ripple analizi: XRP için bir sonraki durak neresi?

Çin’den tarihi Ethereum (ETH) kararı!

Çin, Blockchain hamleleriyle ABD’ye ve dolara darbe vurabilir mi?