1Broker, para çekme işlemlerini başlatıyor!

1Broker, para çekme işlemlerini başlatıyor! - Kripto Para Haber
1Broker, para çekme işlemlerini başlatıyor! - Kripto Para Haber

Resmi Twitter hesabından yapılan açıklamaya göre 1Broker, para çekme işlemlerini yarın Türkiye saatiyle 15.00’te başlatıyor.

1Broker, Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) ve Emtia Vadeli İşlemler Komisyonu’nun (CFTC) kayıt dışı menkul kıymet ticareti yapıldığı iddiasıyla FBI tarafından kapatılmıştı. Bu adımın ardından bazı kullanıcıların paraları içeride kalmıştı.

1Broker, para çekme işlemlerini yarın başlatıyor

1Broker yöneticileri bir süredir içeride kalan paraların iade edileceğini, sadece biraz zamana ihtiyaçları olduğunu belirtiyorlardı.

1Broker platformunun resmi Twitter hesabından yapılan açıklamaya göre yarın saat 12.00 (UTC) (Türkiye saatiyle 15.00) itibarıyla kullanıcılar para çekme işlemlerine başlayabilecekler.

 

En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler, tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yapıyor olduğunuz yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım, nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


 

Siz Ne Düşünüyorsunuz?


Binance