in , ,

14 Eylül Binance Coin (BNB) ve Polkadot (DOT) fiyat analizi

14 Eylül Binance Coin (BNB) ve Polkadot (DOT) fiyat analizi
14 Eylül Binance Coin (BNB) ve Polkadot (DOT) fiyat analizi

Dün aktardığımız üzere borsalara akan Bitcoin miktarı son 10 günde iki katına çıktı. Bu esnada BTC fiyatı 10.550 dolardan 10.350 dolara düşerken Binance Coin, ekosistemdeki gelişmelerden faydalanarak yükselişler kaydediyor ve dirençlerini aşıyor. Polkadot da yükseliş sinyalleri veren kripto paralardan biri.


Binance Coin (BNB) fiyat analizi

14 Eylül BNB fiyat grafiği
14 Eylül BNB fiyat grafiği

Binance Coin, 24 dolarlık bölgedeki direnci aşmayı başardı ve bu haberin yazıldığı sırada 29,89 dolardan işlem görüyor. Ayrıca bu artış sırasındaki ticaret hacmi de ortalamanın üzerindeydi ve yukarı doğru hareketin gücünü doğruladı.

BNB, 32 dolarlık direnç seviyesini karşılıyor. Ancak analistlere göre bir sapma görülebilir ve BNB daha düşük seviyeyi düzeltmeye zorlanabilir.

Stokastik RSI grafiklerde aşağı yönlü hareket ediyor, bu da BNB’nin 29 dolardan desteğe yaklaşırken başka bir alıcı dalgası ile karşılaşabileceğini gösteriyor. Stokastik RSI aşırı alım bölgesine tekrar tırmanırsa BNB bir kez daha yükselebilir 31,9 dolardaki direnci yeniden test edebilir.

Binance Launchpool, BNB hisselerinin %60’a varan APR ile yeni tokenlar kazanmasına izin verdikten sonra BNB’nin daha da yükselmesi muhtemel görünüyor.

Polkadot (DOT) fiyat analizi

14 Eylül DOT fiyat grafiği
14 Eylül DOT fiyat grafiği

Polkadot, 4,4 milyar dolarlık piyasa değeri ile CoinMarketCap’in listelerinde beşinci sırada yer alıyor.

Chaikin Para Akışı, alıcıların piyasayı kontrol altında tuttuğunu gösteriyor ve piyasaya güçlü sermaye girişlerini işaret ediyor. Son birkaç gündür momentumdan yoksun olduğu için varlık için yükseliş eğilimini simgeliyor.

Bollinger Bantlarının son birkaç gün içinde fiyat civarında yakınlaştığı gözlemlendi. Bununla birlikte DOT üst Bollinger Bandı’na doğru ilerledikçe ve bantların ağzı genişledikçe bu durum değişmeye başladı.

Bu haberin yazıldığı sırada DOT 5,53 dolarlık direnç altında işlem görüyor ve direncini kırması muhtemel görünüyor. Bir reddedilme halinde kripto para birimi 4,8 dolarlık bölgede destek bulabilir. Bir başka direnç seviyesi ise 6,40 dolar olarak karşımıza çıkıyor.

ambcrypto


Binance komisyon indirimlerini %20’ye çıkarttık!
Binance borsasında yüzde 20 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açmak için tıklayın!


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

DeFi protokolü bir kez daha saldırıya uğradı – kayıp devasa boyutta

DeFi protokolü bir kez daha saldırıya uğradı – kayıp devasa boyutta

14 Eylül Bitcoin fiyat analizi: 10.500 dolar yine reddedildi, aktif adresler düşüşte

14 Eylül Bitcoin fiyat analizi: 10.500 dolar yine reddedildi, aktif adresler düşüşte