11 Haziran Kripto para piyasaları özeti

kripto para piyasası ve bitcoin
Kripto paralar güne nasıl başladı?

11 Haziran Salı, kripto para piyasaları toplam değeri son 24 saatte yaklaşık 7 milyar dolar artarak 253,8 milyar dolara yükseldi. Hafta sonu fon çıkışı görülen piyasada yeni haftaya yükseliş ivmesinde başlayarak genel görünüm pozitif konuma geçti.

Son 24 saatlik ortalama işlem hacminde çok fazla değişiklik olmayarak 62 milyar dolar seviyelerinde seyrettiğini görüyoruz. Bu işlemlerin alıcılı ağırlıklı olması kripto paraların değerlerinde bir artışa neden oluyor.

ilk 20 kripto para içinde ise en çok dikkat çeken kripto para ise yüzde 10 civarında yükseliş performansı gösteren Litecoin (LTC) oluyor. İlk 20 kripto paranın son 24 saatlik ortalama getirisi ise şu an yüzde 2,28 oranında. Buna göre yeniden 8.000 dolar direncini test eden Bitcoin yüzde 3,05 artışla ilk 20’nin ortalaması üzerinde bir yükseliş sergiliyor

İlk 10 kripto para 11 Haziran destek direnç seviyeleri

Dün oluşan fiyatlara göre sermaye büyüklüğüne göre sıralanmış ilk 10 kripto paranın gün içi destek ve direnç seviyelerini şu şekilde hesapladık:

En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler, tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yapıyor olduğunuz yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım, nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir