in , ,

10 Şubat Litecoin analizi: LTC fiyatı için durum iç açıcı görünmüyor

8 Haziran Litecoin ve Chainlink analizi: LTC ve LINK nereye gidiyor?
8 Haziran Litecoin ve Chainlink analizi: LTC ve LINK nereye gidiyor?

11 Ocak ve 9 Şubat arasında LTC/USD fiyat paterni Rising Wedge oluşumu gösteriyor. Bunun anlamı, LTC fiyatı yükseliş eğilimini kaybetti ve düşmesi bekleniyor. Düşüş eğilimi, LTC fiyatının 60,70 ABD dolarına inmesine neden olabilir. Litecoin için sonraki iki fiyat hedefi 72,10 ve 67,20 dolar.

1 günlük Litecoin (LTC) grafiği

Kripto para biriminin fiyatı dün 77 dolarken bugün 73 doların altına düştü. Fiyat deseni hayli düzensiz seyreden Litecoin, bugün TSİ 12.39’da 72,44 dolara geriledi. İki buçuk saat içinde 74 dolar çizgisini yeniden aşsa da tutunabilmesi mümkün olmadı.

LTC fiyatı için düşüş bekleniyor

Uzman analist David Smith, 11 Ocak – 9 Şubat arasında görülen Litecoin ticaret modelinin yükseliş trendinin ivme kaybettiğini gösteren Rising Wedge olduğunu ifade etti.

Smith, Litecoin fiyatının 77,30 dolarlık yatay direnç tarafından reddedildiğini ve ardından Rising Wedge’in çalışmaya başladığını gösteriyor. Smith’e göre LTC için bundan sonraki fiyat hedeflerinin sırasıyla 72,10 – 67,20 ve 60,70 dolar olması bekleniyor.

cryptopolitan

Sektörün iki dev isminden sevindiren Bitcoin tahminleri


Buraya tıklayarak Binance borsasında yüzde 15 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açabilirsiniz!


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.Yazı içeriğindeki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bitcoin düşüşüne rağmen borsa tokenleri uçuşa geçti.

Borsa tokenleri uçuşa geçti: BNB, OKB ve HT neden artıyor?

Koreli banka, Samsung ve LG’nin desteklediği Blockchain çözümünü kullanıyor

Blockchain ve kripto para sektörü, koronavirüsle mücadeleye katkı sağlıyor