in , ,

10 Haziran Ripple fiyat analizi: XRP durağanlığı kırmayı bekliyor

9 Ekim Ripple fiyat analizi: XRP için beklenen seviyeler ve önemli noktalar
9 Ekim Ripple fiyat analizi: XRP için beklenen seviyeler ve önemli noktalar

Ulusal ödemeler nispeten rahat bir şekilde gerçekleştirilirken uluslararası ödemeler hayli zorlu ve pahalı süreçlere sebebiyet veriyor. Dijitalleşme nakit ve geleneksel yöntemler üzerindeki artan ekonomik endişeler sebebiyle bir avantaj yakalamış durumda. Bu nedenle küresel dijital ödeme yöntemlerinin kullanımı rekor seviyelere ulaştı. RippleNet, Talep Üzerine Likidite (ODL) hizmetiyle dünya çapında hızlı ödemeler yapılmasını sağlıyor. Ripple fiyat analizi ve son gelişmeler…

Dijitalleşmenin hızlanması XRP için olumlu oldu

Dijital ödeme istatistikleri bu verileri doğruluyor. Western Union ve MoneyGram International gibi çeşitli ödeme sağlayıcıları için e-işlemlerde ve dijital yerleşimlerde %40’ın üzerinde bir büyüme gösterdi.


Ripple Ürün ve Kurumsal Gelişim SVP’si Asheesh Birla, şirketin süreci hızlandırmak için neler yaptığını açıkladı. Bununla birlikte nakit servisi ODL, dijital para birimlerine kıyasla yeterli işletme sermayesi ve kaynak gerektiriyor. XRP ile, ODL herhangi bir anda doğrudan nakit ihtiyacı olmaksızın anında gerçekleştirilebiliyor, bu da merkezi arabulucunun eksikliği nedeniyle maliyeti akılalmaz düzeylere düşürüyor.

Finansal kurumlar hedef para birimleri ile hesaplara ön fon sağlarken, ODL devam eden pandemi zamanlarında likidite krizi gibi durumlara uyan ön fonlamayı ortadan kaldırıyor. Şirketin ana odağı düşük değerli, yüksek frekanslı ödemeleri desteklemek.

Buna ek olarak, Ripple ODL için yeni müşteriler edinmek ve mevcut müşterileri yükseltilmiş ODL hizmetleri için tutmak adına daha fazla firma ile ortaklık kurmayı bekliyor.

Bu ODL gelişmeleri ile Ripple, XRP’nin manevralarını finansal kriz gibi durumlarda insanları desteklemek için geniş bir biçimde teşvik ediyor. Ripple’ın bu girişimi ile desteklenen küresel dijital ödeme platformu MoneyGram, Mayıs 2019’da işlem sayısını iki katına çıkardı ve 2020’nin ilk çeyreğinde dijital işlemlerde %57 büyüme kaydetti.

Ripple fiyat analizi

Saatlik XRP/USD grafiğine baktığımızda kripto paranın son derece hareketsiz ve yatay bir seyir izlediğini görüyoruz. Şu an Ripple yorum yapması zor bir konumda ancak yakında bir hareketlenme gerçekleşebilir zira uzun süredir görünüm çok sakin.

Ayrıca saatlik grafikte, kripto para hareketli ortalamalardan destek alamıyor. Ripple fiyat görünümü kırılmayı bekliyor.

cryptonewsz


Binance komisyon indirimlerini %20’ye çıkarttık!
Binance borsasında yüzde 20 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açmak için tıklayın!


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Koronavirüs sürecinde en iyi yatırım aracı hangisi oldu? “Pomp” açıkladı

Koronavirüs sürecinde en iyi yatırım aracı hangisi oldu? “Pomp” açıkladı

Avrupalı banka SWIFT’i bıraktı, sabit kripto para birimine geçti!

Avrupalı banka SWIFT’i bıraktı, sabit kripto para birimine geçti!